SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF wstepne zarysy, nie wiem co dalej

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
Ankieta:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 87
Wzrost : 194
Aktywność w ciągu dnia : aktualnei wakacyjna praca, przyjmijmy umiarkowany wysilek
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : silownia 3x w tygodniu (po ogarnieciu IF co i jak dorzucam aeroby)
Odżywianie : Dieta do oceny
Cel : redukcja wszystko gra

Witam. Wczoraj wyliczylem sobie wszystko jakims kalkulatorem do IF i wyszło tak (obrazek w zalaczniku). No ale ok... Mam wszystko wyliczone, lecz co dalej?! Mam nie jesc 16 godzin, jesc 8... No rozumiem wszystkie tamte kalorie zjesc w 8 godzin. Tylko za Chiny ludowe nie mam pojecia jak ukladac te posilki :( przykladowo: Snaidanie: zjadam sobie 3 jajka i 2 kromki chleba to wychodzi mi b: xx w:xx t:xx. Co zrobic z tym ze brakuje np bialka albo wegli albo tluszczy. Prosze o odpowiedz jak sie za to zabrac i jak dobierac posilki zeby zgadzaly sie z liczbami. (lub poratowac mnie konkretnymi linkami bo wczoraj szukalem i nie moglem i tak zrozumiec jak to ogarnac)





Zmieniony przez - jepet95 w dniu 2013-07-07 13:53:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Nie bo to już co ci wyjdzie to jest wynik na Redukcje bo moje zapotrzebowanie to 2500 tak około a wynik mam 2130 kcal więc samo to mówi za siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
No na logike jak brakuje ci np Białka to Chudy twaróg jesz i masz białko , jak brakuje Ci Węgli to wiadomo że jakieś pieczywo , makaron czy ryż i masz węgle a jak brakuje Ci tłuszczu (tego raczej nie bo jego jest w ***j wszędzie ) A posiłki układaj jak chcesz . Ryż Kurak i warzywa / Omlet 3 jaja całe i 2 białka np i co w tym , jakiś twaróg chudy + jogurt naturalny + np trochę dżemu nisko-słodzonego tam masz 0 tłuszczu i dużo węgli i kombinuj tak żeby Ci w miare dobrze wyszło

Tak btw tu masz dzielone na Dni kiedy ćwiczysz i kiedy nie . Lepiej ogarnij jeden pułap Kalorii wylicz B W T i jedz według tego jak nie ma zmian tnij kalorie i obliczaj znowu makro .

Zmieniony przez - JimiFrom Hell w dniu 2013-07-07 16:19:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Polecam uzyc kalkulatora potrenigu.pl wpisywac makro bedziesz wiedzial, czego powinienes zjesc wiecej, co ewentualnie przekraczasz.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Ten kalkulator super dokładny nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Tu nie chodzi o dokładnośc a o pogladowa orientacje, uzywajac go bedzie poprostu wygodniej.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Niby tak ale mi pokazywał 2500 a z innych obliczeń wziąłem 2100 no to oscyluje na 2100 i makro z tego B:150 W:250 T:45 i już po tyodniu zeszło 3 kg wiadomo wody ale zeszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ty mówisz o kalkulatorz zapotrzebowania ja o żywieniowym ;), co do kcal warto zaczynac z nieduzym deficytem, aby bylo z czego odejmować w późniejszym czasie.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
Panowie dzieki za odpowiedz :)
Czyli reasumujac: wyjdzie przypuscmy musze miec Bialka: 191, wegli: 226 i tluszczy 100, to jem sobie np omlet, potem kanapeczka z pelnoziarnistego pieczywka, jakies platki owsiane, licze i mi wychodzi za malo bialka, to wcinam sobie jakis twarozek, za malo wegli to wpierniczam cos "weglowego" :P i pdociagam zeby osiagnac tyle ile musialem? Czy pod kalorie ciągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Dokladnie pilnuj kalorii z danego dnia i makroskładników. Osobiscie wystrzegałbym sie "śmieciowego jedzenia" jezeli chcesz aby sylwetka byla naprawde fajna.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
a co jesli dojade bialkiem do tej zalozonej liczby a kalorii za malo ebdzie albo znowu za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Ja tak mam czasem że brakuje mi 50 g białka ale nie poradzę nic kasy nie mam tyle żeby jeść 054 kg mięsa dziennie . Pilnuje żeby węgli i tłuszczu nie przekroczyć kalorie w poziomie a jak brakuje to trudno nie zabije się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cynk i B6 a Teść

Następny temat

IF, rekompozycja, spalacz

WHEY premium