SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF w wieku 16 lat?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
myślę, że nikt nie prowadził na ten temat badań.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
Ale bo tam było coś, że jest "wyrzucany hormon wzrostu", dlatego się zastanawiam czy mogę.

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
skontaktuj się ze swoim pediatrą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
A może po prostu przy zdrowej diecie do wakacji dobrze wyjdę? :)

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
słuchaj, ja rozumiem, że dzieciak jesteś, ale jak chcesz pisać w dziale dra dorosłych nie junior to staraj się też prezentować pytania na poziomie osoby dorosłej, bo to co prezentujesz jest strasznie męczące.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
Dobra, ogólnie już znam odpowiedź. Możesz usunąć temat po prostu :)

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zamykam w takim razie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gotowanie i wsadzanie do lodówki

Następny temat

Dieta na masę (18lat)

WHEY premium