SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF początek ale czy dobrze ?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

21

Masa ciała

75

Wzrost

172

Obwód klatki

114

Obwód ramienia

35

Obwód talii

81

Obwód uda

53

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

3

Aktywność niezwiązana z treningami

0

Cel

Rekomp

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

Celujący

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Jet fuel, omega 3, multiwitamina, mono, black devil, tribusteron 90

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Tak

Stosowane dotychczas diety

Low Carb, High Carb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
Witam od wczoraj stosuje IF wg 20/4tj. 20 godzin postu i 4 godziny jedzenia. Trenuje juz z 5lat nigdy nie interesowalem sie czy mam tłuszcz czy nie robiłem mase za wszelką cene (chociaz nigduy nie trzymalem diety) a teraz nadszedł czas aby pozbyć sie nadmiernej tkaniki tłuszczowej i sie wyrzezbic przy pomocy IF.

Waga 75kg
Wzrost 172
Biceps – 35cm
Talia – 81cm
Pas (na wysokości pępka) – 86cm
Uda – 53cm
Łydki – 40cm

Wg wzoru 75kg x 24 = 1800 x 1,1 = 1980kcal
Ze względu że redukuję już od 2 miesiecy i zjechałem z 82kg (głownie woda), uciąłem kalorie do 1500kcal tj.:
1500kcal
B: 135g - 540kcal 1,8g/kg MC
T: 50g - 450kcal 0,6g/kg MC
W: 127g - 510kcal 1,7/kg MC

Z tym że poziom zatłuszczenia to około 15%, i caly czas mam problem z odkryciem "kaloryfera", kable widoczne są na całych rękach, barkach, łydkach po dobrym treningu nawet udach a brzuch niestety caly czas zakryty.

Trening jaki stosuje od wczoraj to:
- Podciąganie na drążku 3x8
- Przysiad 4x10-8
- Ławka płaska 4x10-8
- MC 4x8-6
- Podrzut sztangi 3x10
- Wiosłowanie gryfem 3x8
- Biceps-Triceps w superseriach 3x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
1500kcal to jest głodówka a nie kcal na redukcji, tym bardziej ze trening wykonujesz na podstawowych ciezkich cwiczeniach zapotrzebowanie powinno byc duzo wieksze. Proponuje je piliczyc raz jeszcze przy pomocy wzoru ponizej.

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
Te 1500kcal jest wzięte z własnego doświadczenia i obserwacji własnego ciała jak trzymałem wiecej to znaczy wiecej wegli to nic nie szło potem bylo 1800kcal i jako tako waga w dół dlatego chciałem spróbować na 1500kcal .
Te wzory za dużo mi nie pokaża bo białko jest na 1,8g/kg MC uważam ze wystarczająco i tluszcze także w wysokości 0,7g/kg MC mozna by jedynie podbic do 1g/kg MC ale niewiem czy jest sens bo przedział dobry,pozostaje jedynie zabawa weglami z tym ze mowie wczesniej mialem wegle po 300g i lekkie rotacje 250g-330g i nie bylo efektów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
zgadzam się z kolega to jest dieta głodówkowa,spowolnisz tylko swój metabolizm.Poza tym za krótkie to okno na poczatek.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
A to nie jest tak ze im krótsze okno tym lepiej skoro w przeciagu 4godzin spozywam 2 posilki i dostarczam min. te 1500kcal i w sumie nie odczuwam aż takiego głodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
Dobra to węgle podbije na razie do 220g to bedzie w sumie 1870kcal zostane przy 4 godzinnym oknie i zobaczymy przez tydzien powinny byc jakies rezultaty wiec bede kombinowal dalej w poniedzialek, jezeli wszystko bedzie ok dorzuce troche wegli jezeli nie to troche utne. Trening jest ok ? czy lepiej jak podziele na standardowy ? w okresie postu wrzuce przedtreningowo cofeine w tabsach i powinno byc ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
to jest codzienny trening? koffi mozesz dać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
no myśle że 3 razy w tygodniu polece + w nie treningowe rower 20-25min na czczo z rana i z 20-25min aero po silowym tj.marsz okolo 6-6.5km/h na bieżni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
1500 kcal 3x siłowo, 5x cardio skad takie pomysly wogole ? Okno 4h po co ? nie masz mozliwosci jesc przez 6 czy 8h ?. Zastosuj rotacje weglowodanami jezeli az tak bardzo sie ich boisz. Piszesz " Stan zdrowia: Celujacy", wiec co stoi na przeszkodzie 2g białka ?. Obawiam sie ze zabierasz sie za IF nie od tej strony co trzeba.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Ludzie błagam Was, myślcie troche:) żadne IF'y tylko MŻ i ćwiczenia:)

Nikt nic lepszego jeszcze nie wymyślił i obawiam się że długo, długo nie wymyśli:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
Damianp
Ludzie błagam Was, myślcie troche:) żadne IF'y tylko MŻ i ćwiczenia:)

Nikt nic lepszego jeszcze nie wymyślił i obawiam się że długo, długo nie wymyśli:)


mało żarcia?? daruj sobie kolego takie stwierdzenia,na forum pani domu zapraszam z takimi radami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da się jakoś odchudzić twarz ; P

Następny temat

Dieta 5:2 post 24 - godzinny

WHEY premium