SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF na redukcji do oceny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

men

Wiek

19

Masa ciała

89

Wzrost

178

Obwód klatki

103

Obwód ramienia

-

Obwód talii

93

Obwód uda

53

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

wt/czw boks, dorzucę 3x siłkę

Aktywność niezwiązana z treningami

rower

Cel

redukcja tkanki tłuszczowej

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

dobry

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

złamanie ręki 2 miesiące temu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

białko/bcaa

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

dieta z ujemnym bilansem kalorycznym.?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
Witam, proszę o ocenę mojej dietki na IF, okno jedzenia jak na razie 5h a
zaczynałem od 6h.




zapotrzebowanie jest 2400 kcal, ale obciąłem 300kcal a w ostateczności prawie 500


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Teraz obciąłeś do 1900 to redukcje będziesz kończył na dwóch szklankach wody ? Zdecydowanie za mało kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Zdecydowanie za malo kcal. Pozatym dalbym wiecej bialka, wiecej tluszczu mniej wegli.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
a co mogę dorzucić takiego dość kalorycznego? bo jak to zjem to jestem prawie pełny ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dorzuć mięsa, jakieś masło orzechowe, więcej makaronu, owoc? - co tylko chcesz. Moim zdaniem zacznij od swojego zera kalorycznego, a nawet wyżej. Jak waga będzie stać to wtedy ucinaj a nie od początku. Przy kolejnym zastoju dołóż cardio, przy kolejnym znowu, potem kalorie itd. Żeby nie zamęczyć się za bardzo bez jedzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Dokładnie tak jak koledzy piszą kalorii za mało nawet teraz jak zaczniesz obcinać jeszcze bardziej w dół to i tak nie będziesz redukował zobaczysz. Apetyt nie jest wyznacznikiem głodowania organizmu... więc nie patrz na to że jesteś pełen... możesz wrecz wpychać na siłe w Siebie jedzenie i dobrze redukować.

Oblicz zapotrzebowanie ale oczywiście dla BMC ( beztłuszczowa masa ciała )

rozumiem że warzyw nie jadasz tak ?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
warzywa jadam ale ich nie wliczam bo czasem zjem np pomidora, salatę zależy na co mam ochotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
up
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ADF

Następny temat

IF Ocena

WHEY premium