SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF godziny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, jestem od tygodnia na IFie. Jadłem dotychczasowo od godziny 14 do 18, trening zaczynałem od 11, lecz teraz zaczynam trening od 10 i próbuję ustalić sobie nowe godziny jedzenia, tak abym zaczynając trening miał 20 godzin bez kalorii, ale kompletnie nie wychodzi mi ustalenie tych godzin, tak abym miał te 20 na czczo. Propozycje jakieś? (wracam z treningu około 13). Chciałbym Was też spytać o wasze efekty przez pierwszy tydzień, ja wchodząc na wagę w ten poniedziałek ważyłem 73.9, w sobotę 70.4, ale jak na razie nie widzę jakieś szczególnej utraty tłuszczu, jak to u Was wyglądało? :)

P.S. Co do pierwszego pytania. Wiem, że Ono jest banalne, przynajmniej mi się tak zdaje, ale przy gorączce nic nie ogarniam, więc proszę o odpowiedz :)

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364274 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668635
to jesz od 13 do 17

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Matma się kłania ;D Trzeba było zaczynać od 8 , 6 i 4 a tak gwałtownie od razu na 4 lecisz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Od samego początku jestem na czterech. Wiem, że matma, ale choroba robi swoje, zero myślenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364274 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668635
jesli mu pasuje takie okno i się tak dobrze czuje,dobrze trenuje to niech sie trzyma tych założeń

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Wiem podziwiam po prostu że od razu zaczął od 4 ja jadę już tydzień na 8 h jak na razie z 74 na 71 kg więc woda schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Skoro trening zmieniłeś o godzinę wcześniej to co za problem zrobić to samo z godzinami jedzenia?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 796
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Godziny okna jedzenia powinny byc dzień w dzień te same? Czy jeśli w jeden dzień będę miał okno powiedzmy 14-18, nastepny 19-23, kolejny jeszcze jakoś inaczej ale będę trzymał czterogodzinne okno to będę spełniał założenia IF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
ciężko powiedzieć , wydaje się że chodzi o 4 h jedzenia i 20 nie jedzenia ale czy można tak skakać nie mam pojecia osobiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11074
Przecież nie ma wtedy regularnego postu tj. 20h niejedzenia, więc jesz w stałych porach ksźdego dnia. Dostosuje okno żywieniowe pod siebie, najlepiej po treningu godzinkę, albo dwie. U mnie to jest od 13 do 17, czyli już w tym momencie wyżerka zaczyna się za 50 minut :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
I problem rozwiązany :) muszą być stałe godziny i już .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF, rekompozycja, spalacz

Następny temat

Poprawiony IF do oceny

WHEY premium