SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF do oceny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Zapotrzebowanie by utrzymać wage 2,400 kcal.
Dieta ok -400 kcal.
Okno zywieniowe 4 godziny 14:00 - 18:00

Dieta ok?
Silka 3x w tygodniu po treningu 25 minut aerobow.
Ćwiczyć przed ? w trakcie ? czy może po oknie zywieniowym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
puki są efekty spalacz jest zbędnym dodatkiem... on idzie na ostatnią wycinkę a do tego trzeba mieć dopiętą dietę na 100 % oraz trening ! Ćwicz tak jak Ci wygodnie możesz przed możesz w trakcie, ale na pewno nie po oknie żywieniowym !!! Kolega Wyżej dobrze stwierdza bo widać, że nie wiesz za co się bierzesz tak naprawdę już nie wspominając o tym iż w okresie dojrzewania IF nie jest dobrym rozwiązaniem ;/ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wiek, waga, BF cokolwiek o sobie ? Po ilosci białka wnioskuje ze okolo 80kg, wiec zapotrzebowanie napewno za niskie.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jeśli oczekujesz konkretnych odpowiedzi i pomocy to wypełnij ankietę.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Sorry za brak odpowiedzi przez te kilka dni, ale nie bylo mnie w domu do wczoraj.

Wiek: 17
Wzrost: 177 cm
Waga: dzisiaj na siłowni pokazywało 70kg.


Cóż co do wagi to wiem, że malo do wzrostu, ale tłuszczu jest sporo, glównie na brzuchu. Kiedyś pamietam miałem I stopień otyłości ważyłem przy moim wzroście 100kg.

Foty obecne:


Robione komórką 5minut temu, więc b. słaba jakość. Jestem dość szczuplejszy jak stanę przed lusterkiem na czczo







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
masz 17 lat więc obrał bym inny tor :D

po pierwsze nie masz czego redukować bo jak zredukujesz to co masz to zostaną tylko same kości i brak mięśni i lipa gwarantowana, chyba, że chcesz wyglądać suchy jak wiór to już pozostawiam Tobie !
Na Twoim miejscu zaczął bym jeść z głową a dietę dociągnąłbym do Twojego normalnego pułapu kaloryczności oraz zwiększał z biegiem czasu, nie masz co się oglądać tylko wskakiwać na siłownię a fat i tak się będzie palił przy ogarniętej misce !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
ty nie masz czego redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Ja jednak dalej twierdzę nieco inaczej. Mnie najbardziej razi ten tłuszcz osadzony na klatce piersiowej, brzuchu. Na siłowni ćwiczę od ponad pól roku i jak mówiłem, gdy zaczynałem to ważyłem ok 100kg.

Tutaj jakieś stare zdjęcie nie wiem z jakiego okresu 80-90kg?

Takze mi się wydaje, że trzeba spalić, wolę przez jakiś czas w życiu wyglądać jak wiór niż jak do tej pory było - grubas.

To jak z tą dietą?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
już jesteś suchy jak wiór i w dodatku bez mięśni... i nawet jak zredukujesz to co masz to i tak Twój wygląd nie bedzie Ciebie zadowalał bo bez mięśni efekt zawsze jest taki sam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
No troche przesadzasz chyba. Może tak na zdjęciach widać robione aparatem 3,2 megapikseli z porozstawianymi efektami odcieni w ustawieniach i od lustra. Gdyby było, az tak tragicznie, ze 0 miesni to jak wytlumaczysz to, ze obecnie waga jest 70kg, a koledzy, ktorzy mają 80kg+ i wyglądają naprawdę szczupło, nie mają zalanego brzucha nie są wstanie wycisnąć nawet 3/4 tego co ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
oto odpowiedź na Twoje pytanie :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29036
Nie rozumiesz tego co napisałem. Chodzi mi o to, że ważę 10-15kg mniej (mam mniej mięśni jak twierdzisz) a jestem w w stanie wycisnąć o 20-30kg więcej od moich znajomych, którzy ważą 80- parę kilorgamów. To co? Dzięki większej ilości fatu mogę to robić? Ale, dobra mniejsza już o to.

Będę dążył do sylwetki, która mi się podoba, będę jeszcze większym wiórem, ale za kilka tygodni przyjdzie czas na mase, więc nie widzę w tym problemu, po prostu chcę się pozbyć tłuszczu, który pozostał. Na plecach mam jeszcze spora ilość luźnej skóry, która została mi po czasach otyłości jak moge się jej pozbyć? czy z czasem sie ustabilizuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF inny układ postu

Następny temat

Czy warto zacząć teraz IF? + Big 3 Routine

Wiecej