SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF a masa?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po dluzszej przerwie!
Po udanej redukcji na IF przyszedl czas na mase. Z racji tego,ze bardzo przypadl mi do gustu ten sposob odzywiania,chcialbym zrobic na nim mase. Wedlug mojej logiki chyba by mi to pomoglo przed zalaniem sie,jestem typowy endo. Jednak po przekopaniu forum ktos tam zalozyl temat(chyba Solaros),ze nie da sie zbudowac masy na IF,a po jakims czasie sam zalozyl dziennik pt "Masa na IF".A wiec moje pytanie,czy da sie zbudowac na IF mase? Jesli nie,prosze o wyjasnienie dlaczego. Skoro mialbym nadwyzke kcal i szamal po treningu,wtedy gdy organizm najbardziej potrzebuje jedzenia. Ze wzgledu na prace tylko tak moglbym przejsc na mase,moje okno by wynosilo 4h.

Zmieniony przez - NieMaLipy1 w dniu 2013-10-02 20:04:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
NieMaLipy1
Okej,dzieki za odp. Wydluze okno jedzenia kosztem treningu na czczo. Jeszcze jedno pytanie, jesli na noc sie nawpier... i bedzie w tym posilku duzo wegli,to odlozy sie to w tluszcz? Czy to kolejny mit?


To jest kolejny mit.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Okno żywieniowe 4h i masa ? Bardzo słaby pomysł.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podaj kilka argumentow dlaczego? Niestety tak jak pisalem,ze wzgledu na prace tak musze. Ja to rozumiem tak,jesli bede mial nadwyzke kcal to jak masa nie bedzie szla? Te dodatkowe kalorie wyparuja?: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
zgodzę sie z kolegą wyżej z 4 h okno ciężko ci bedzie osiągnąć cel jaki sobie stawiasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba,ze zjem 1 posilek przed treningiem,najwyzej nie bedzie na czczo. Jednak wracajac do tego okna 4h, dlaczego to zly pomysl? Chcialbym sie dowiedziec konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
https://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_na_masie_-t968851.html

Przeczytaj podsumowanie.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie o tym pisalem powyzej. Solaros zalozyl temat,ze nie da sie zbudowac masy na IF,a pod moim tematem jest zalozony jego dziennik,aktualizowany na biezaco "Beast mode ON,if na masie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Solaros proponuje w swoim artykule wprowadzenie dłuższego okna konsumpcji (8-12 godzin) przy robieniu masy, co również uznałbym za rozsądne. Inna opcja to uwzględnienie postu jedynie 1-2 razy w tygodniu, w dni nietreningowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dokłądnie ja pisze Łukasz, naprawdę niezłą opcjąjest wprowadzneie częsciowego postu 1 - 2 razy w tyg zamiast codziennego skracania okna konsumpcji. POstaram się opracować ten schemat w kolejnej częsci tego poradnika: http://potreningu.pl/diety/artykuly/2220/intermittent-fasting-i-budowa-masy---w-jaki-sposob-post-sprzyja-rozwojowi-muskulatury 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
najpierw przydałoby sie przeczytać całość a nie tylko nazwę tematu


wiele na to wskazuje że nie da się zbudować masy[może da się ale ciężko/wolno/trudniej] mając krótkie okno żywieniowe

opcji jak zawsze jest kilka -
albo np. wydłużenia okna uczty
czy tez to co proponują chłopacy - post 1-2 dni w tygodniu po 24h

fajna opcja się wydaję - osobiście nigdy nie próbowałem
wiem jakie miałem perypetie 'psychiczne' po przejściu na okno 8 czy 6h

ale chyba 24h postu moja psychika nie dałaby rade udźwignąć

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem,tylko ciekawi mnie jedna rzecz. Czas spozywania posilkow ma az tak duzy wplyw na budowanie masy? Idac dalej,jesli zjem to wszystko w 4h to pojdzie to w fat ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz tłuszczu pare słów o nich ?

Następny temat

masa na if

WHEY premium