SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF a leki

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
co robicie gdy musicie jeść jakieś leki z rana ?

walicie je na czczo , czy tez może jednak coś podjadacie wcześniej ?

niestety ale przytrafiła mi sie choroba -> kuracja antybiotykowa , niestety ale po takich rzeczach na czczo brzuch boli i trzeba przerwać IF

jak sobie z tym radzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jako ciekawostę dopowiem, że kazeina może wybitnie zmniejszać dostępność związków fenolowych zawartych np w zielonej herbacie czy spalaczach tłuszczu, podobnie kazeina jest inhibitorem kapsaicyny w spalaczach zawartej (i w pieprzu kajeńskim), spalacze tłuszczu i rozmaite prozdrowotne preparaty będące źrodłęm polifenoli warto wiec przyjmowac w odstępie czasowym od posiłku dostarczjacego białek kazeinowych.

Tak mi się przypomniało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
zdrowie najważniejsze jak jesteś chory i musisz brać antybiotyki po jedzeniu to olej IF dopóki nie wyzdrowiejesz, przecież od razu formy nie stracisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zjedz coś + jakaś osłona żołądka. Przez te parę dni, raczej nie zniszczysz koncepcji diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jeśli antybiotyk ma być spożywany z posiłkiem (niektóe je się na czczo), to oczywiście nie ma co sobie szkodzić i nalkezy brać z posiłkiem. Posiłek nie musi być przecież obfity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
no tak robie , zreszta to nie pierwszy raz , jak juz pisalem gdzie indziej lece na IF juz 18 miesiac , ale ogolnie to wqrwia

natomiast temat mysle ze dosc ciekawy , jak np ustawic diete IF osobie ktora z racji chorob jakis ma leki z rana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
a ja uważam, że kwestia przyjmowania leków to kwestia adaptacji organizmu nawet jeśli jest to na czczo... jakies osłonowe + prawidłowe leki i będzie ok. Bo jak czytam że najpier śniadanie a od razu później leki to dla mnie i tak nie ma to logiki bo przecież nie strawi się od razu wszystko więc gdzie tu mowa o jakieś osłonie.... chyba że zalecanie takiego zarzywania leków ma inne cele oraz inny tok myślenia trzeba obrać. Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
AXEL97 - jeśli posiłki mają być spożywane rano to przy wersjach zakładajacych skrócone okno żywieniowe takich jak LG i jego klony - można po prostu zacząć porę jedzenia właśnie rano.

Inną opcją jest umieszczenie posiłku w postaci sałatki z niewielką iloscią oleju mct/kokosowego w porze postu. Nie powinno to stanowić wielkiej przeszkody i niwelowac pozytywnych skutkó postu.

Przy wersjach zakąłdajacych post tylko w wybrane dni można jeden lub dwa lekkie posiłki przecież w rzucić w ciągu dnia

dziii - w przyapdku niektorych leków składniki żywności (takie jak choćby tłuszcz) mogą ułatwiać ich wchłaniania. Tak wieć kombinoiwanie na tzw "chłopski rozum" nie zawsze jest praktyką słuszną...


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-05-30 21:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
faf jakies przyklady zarzucisz takich lekow ktore lepiej organizm wcloania z pomoca tluszczy? i czy dotyczy to kazdego rodzaju tluszczu chocby patrzac na podzial podstawowy roslinny czy smalec?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
napewno dotyczy to części witamin, jeśli chodzi o antybiotyki , to nie wiem jaki to ma wpływ na przyswajalność , ale zjedzenie takiego na czczo kończy sie dość mocnymi bólami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W bromatologii Gertiga jest cały rozdział o interakcjach leków z żywnością. W obecności tłuszczy mogą wchłaniać się w większych ilościach leki przeciwpasożytnicze, zawierające teofilinę, przeciwdepresyjne i beta-adrenolityki co może powodować niepożądane objawy wskutek dostarczonej większej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdy antybiotyk przyjmowałem, to jadłem rano 250 gr. chudego twarogu, a na to lekarstwo. Następnie pościłem aż do standardowego otwarcia okna żywieniowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Tabata rano

Następny temat

Problem z ćwiczeniami.

WHEY premium