SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF - prośba o pomoc

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3313

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

m

Cel

redukcja

Waga

75

Wzrost

170

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia/kickboxing

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2936
Siema
Chciałbym sobie wskoczyć na IF, żeby na wakacje się podciąć.
Problem mam taki, że studiuję i trening raz wypada mi o 10 rano, raz o 15 a raz o 17.
Ogólnie najbardziej pasowałoby mi okno żywieniowe 16 - 22. Ale po treningu trzeba zjeść posiłek nawet na if, tak, czy nie tak ?
No i teraz mając tak porozkładane w różnych godzinach treningi, nie wiem jak to ustawić.
Chyba, że można manipulować oknem tj, mając trening o 10 jesc od 12 - 18 a mając o 15 jeść od 17 do 23.
Liczę na Was :)!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Dlaczego akurat IF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2936
IF byłby fajną opcją, bo i tak często nie mam czasu zjeść, tylko właśnie ten posiłek potreningowy trochę rozwala mi tą koncepcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
nie lepiej rozłożyć to normalnie na np 4 posiłki? nie widzę powodów stosowania tego typu sposobów żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2936
Wiesz, pasuje mi, bo nie mam już ani czasu ani ochoty robić sobie posiłków na zapas i liczyć jak kiedyś.
A na IF przyjde, zjem duży posiłek z miechem ziemniakami/kaszą surówką, potem drugi i mam kalorie nabite
I makro dobre. Tylko nie wiem, czy może tak być, że nie po każdym treningu jem,że tylko bcaa, a żarcie dopiero od tej 16 czy 18?


Zmieniony przez - fluent w dniu 2017-04-25 21:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1112 Napisanych postów 3756 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68167
Moim zdaniem śmiało możesz manipulować oknem, tak jak Ci wygodnie. Dla efektów redukcji i tak ważniejsza będzie łączna kaloryczność, tego co zjadasz (dopasowana do wysiłku - nie za mała, nie za duża), niż rozkład posiłków na godziny każdego dnia... Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Okno przesuwasz pod godz trg i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który model IF wybrać?

Następny temat

Suplementacja przedtreningowa IF

Wiecej