sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

IF - post przerywany po 35

Wysłana -
Cześć!

Czy ktoś tutaj stosował post przerywany? Jak sprawdza się on na redukcji w wieku około 40 lat? Jakie są Wasze opinie, czy nie potracę mięśni? Tak od strony praktycznej może by ktoś coś poradzić?
Dzięki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
stosowali i mieli dobre rezultaty. niestety już ich nie ma z nami w sensie nie zaglądają. rafał i kuba - jedne z lepszych redu na forum
Wysłana -
Gwid - trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś jednak jest jeden mały niuans. Kuba i Rafał najlepsze formy zrobili na zbilansowanej. A później dopiero zaczęli kombinować z IF.
Także byli, stosowali ale szału raczej nie było.
A ogólnie pewnie da się zrobić wszystko tak jak na każdej innej diecie i wiek tu ma średnie znaczenie jeżeli dobrze dobierze się podaż kalorii do celu.
Wysłana -
Przez większość dni robię IF i znakomicie się to sprawdza. Bardzo zdrowy model żywieniowy, uaktywnia autofagię. Solaros dużo o tym wie i ma znakomite efekty sylwetkowe. Ja wykorzystuję IF dla zdrowia, tzn. w odróżnieniu od Solarosa jem stricte zdrowo. Bardzo cenię sobie IF i polecam.

Zmieniony przez - Kill-Bill w dniu 2017-05-21 16:02:42
Wysłana -
Masz na forum cały dział poświęcony IF: http://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html
Przejrzyj sobie tam tematy podwieszone, popatrz w dzienniki - ludzie formę na zawody potrafią zrobić na IF, więc na pewno przy IF prowadzonym z głową mięśni nie stracisz.
Ja IF stosuję dlatego, że jest dla mnie wygodny - jem w godzinach, które mi pasują i mi się to sprawdza. Ale trzeba pamiętać, że IF nie jest cudownym środkiem na redukcję.
Wysłana -
Bilans kaloryczny jest najważniejszy tj.ponad godziny przyjmowania posiłków. To na nim należy skupić się w pierwszej kolejności, następnie można spróbować IF, jeśli to komuś pasuje.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź