SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF - Pomoc

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 867

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Masa ciała

87 kg

Wzrost

176

Obwód klatki

105

Obwód ramienia

Nie pamiętam

Obwód talii

95

Obwód uda

64

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Codzienna aktywność : Bieganie 3 razy w tygodniu, brzuszki, przysiady, skakanka

Aktywność niezwiązana z treningami

Brak

Cel

Zrzucenie Kilogramów

Ograniczenia żywieniowe

Brak Aktualnie

Stan zdrowia

W pełni zdrowy

Zażywane leki

Brak

Ograniczenia treningowe

Brak

Przebyte urazy

Brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Raczej nie

Stosowane dotychczas diety

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Witam. Jestem tu nowy. Od dawno nie przejmowałem sie moją nadwagą i niezwracałem na nią uwagi. Teraz chciałbym zrzucić z siebie zbędne kilogramy i przyszłem tutaj po pomoc i dobre rady.Otóż moje pytanie brzmi tak:

Czy byłby mi ktoś w stanie doradzić najlepszą diete IF na szybkie zrzucenie kilogramow ? Słyszałem o kilku metodach jednak chciałbym znać najszybsza i naskuteczniejsza. Przydałby sie też jakiś plan jak mam jeść i co mam jeść. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Jeżeli mam coś tutaj podać czy cos czego brakuje to prosze powiedzieć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
zacznij od działów odżywianie i trening dla poczatkujących plus junior sfd,IF to model zywienia a nie dieta.Poczytaj w dziale tematy zaznaczone na czerwono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie ma szybkiej metody. Czeka Cie sporo pracy. Czy tej nadwagi również dorobiłeś się szybko, tzn w kilka tygodni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 5:2 post 24 - godzinny

Następny temat

Lepkie usta

Wiecej