SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF - Czy jest dobrze? I prośba o pomoc.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Witam. Od poczatku września mam zamiar przejść na IF :)

Może bez zbędnego gadania . O IF wiem SPORO. Wiem co jeść , jak się odżywiać , dużo czytałem . Oczywiście w domu przygotowana waga kuchenna jak i zwykła to ważenia własnego cielska :P.


O mnie :

Wiek - 18 lat
Wzrost - 182
Waga - 84 kg
BF - 18 %
Typ : Endomorfik

Cel : Zejśc do takiego poziomu BF'a żęby był zadawalający i potem robić czystą suchą masę mieśniową


Plan żywienia : ( tylko rozpis Kcal i makro)

Razem : 2 164 kcal


Układ (W B T) : 50 30 20




Węgle : 1 082 kcal - 270 g.

Białko : 649 kcal - 162 g

Tłuszcze : 432.8 kcal - 48 g.


Okno żywienia :

Początek zaczne od 6h, potem może zejdę na ostatni okres jak zacznie się przestój w spalaniu BF'a do tych 4h.

Suple : Białko Whey & Kreatyna ( tylko ze względu że mam ją w domu i trzeba użyć)


I tutaj do was pytania :

1. Czy makro się zgadzają? Wystarczy tylko Kcal , biorąc pod uwagę że szybko się "zalewam" ?

2. Ćwiczyłem jakiś miesiąc - cały marzec z tego co pamiętam. Jaki trening wybrać? Jaki plan treningowy?

3. I jak z areobami? Oraz grą wpiłkę? Dać sobie spokój z bardzo ciężkimi treningami pilki noznej trwajacymi po okolo 1.5h ?

Dzięki za odpowiedź . Wrazie czegoś będę zadawał tutaj pytania. O ile ten temacik może sobie narazie tutaj stać w tym dziale o IF :)

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
PS. Trening w domowych warunkach ! Posiadam ŁAWECZKĘ + GRY PROSTY +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Kurczę przepraszam ale nie wiem jak edytować... Mam ławkę . gryf prosty + 70kg obciazenia + 2x hantle + drązek. Nie dam rady na siłkę chodzić bo mam ponad 40 km, a teraz klasa maturalna wiec nie ma opcjii jeździc busami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
blackmaster3
Może bez zbędnego gadania . O IF wiem SPORO. Wiem co jeść , jak się odżywiać , dużo czytałem.


Twierdzisz, ze wiesz sporo o IF, wiesz co jesc i jak sie odzywiac a pytasz o podstawowe rzeczy, to jak to wkoncu jest :) ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Może inaczej . Dużo oglądałem. Rozpisałem kcal , tak jak podawali chłopaki z dość znanego kanału WarszawskiKoks. I tutaj chcę się jeszcze upewnić . Jesli chodzi o makro to nie wiem czy przy takiej ilości węgli dam radę palić tłuszcz.

I treningu wgl nie mam. Nie wiem cyz jechać na poczatek jakis ogolnorozwojówka , czy split ( chyba tak na to mówią) . Ewentualnie czy macie jakieś plany treningowe do których wystarczy ławeczka ( ma tam poziommy regulacjii , i osobne spojaki ) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Niestety, ale tutaj mało kto zgadza sie w pełni z chlopakami z tego popularnego kanału, gdzie jak to Koniu mówi wiecej Koksu niz tej Warszawy.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Czyli mówici że nie są dość wiarygodni tak? No mówią teoretycznie z sennsem , jednak dużo osób mówi właśnie żę ładowali koksa ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Tak na pierwszy rzut oka i na szybko to za mało kcal trochę i białko bym dał wyżej koło 2,5g/kg a węglami i tłuszczami bym robił rotację w treningowy więcej węgli mniej tłuszczu a w nie treningowy odwrotnie:)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Dobrze. Temat nie aktualny. Wrzuciłem fotki w dziale junior i doradzili że skoro już końcówka sezonu bezkoszulkowego to nie ma co redukować tych 5- 6 % BF , tylko żebym sobie z głową pomasował :) Dzięki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa na IF, makroskładniki.

Następny temat

Czy czas na spalacz?

Wiecej