SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF Pytania

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
1.Warto jest stosować bardzo krótkie okna na IF np: godzinne - 2 godzinne?
2.Czy jest możliwe wystąpienie hipoglikemi na IF?
3.Warto stosować BCAA na if?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
1. W celu?
2. Kiedy, w jakiej sytuacji?
3. W celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
1. Czytałem że im krótsze okno tym lepsze efekty ale nie wiem czy jest to do końca zdrowe. Czy 18 postu /6h jedzenia będzie optymalne ?

2.Chodziło mi o to czy jest możliwość dostania hipoglikemi przy spożywaniu całego zapotrzebowania w 1 godzinę. Robiłem tak przez 2 tygodnie i byłem bardzo słaby i senny mimo że spałem po 10 godzin dziennie. Czy były to objawy hipoglikemi?

3.W celu zabezpieczenia mięśni przed treningiem, czy to zbędne?

Dziękuje za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
1. Na pewno nie ma takiej zależności. Zawsze lepiej zaczynać od dłuższego jeżeli jest taka możliwość. Ew. dobierać tak jak danej osobie pasuje w ciągu dnia względem treningu/pracy.
2. Całe zapotrzebowanie w godzinę? Zawsze jest taka możliwość, jednak zależy to od sytuacji i od danego organizmu.
3. W celu lepszej regeneracji na pewno tak. Przy treningu na czczo raczej lepiej po niż przed.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Dziękuje za odpowiedzi :)

Na początku zacząłem od 4 godzin bo post to dla mnie nie problem później skróciłem do 2 a później do 1 godziny. Ogólnie na IF jestem 3 miesiące.

Gdy skróciłem okno do 1 godziny i byłem na nim około 2-3 tygodnie to chodziłem śpiący i ospały mimo że spałem po 10 godzin. (nie wiem czy to akurat od tego). Zazwyczaj w godzinach po południowych czułem się o wiele lepiej ( więcej sił) było to po posiłku.

Nie wiem co o tym myśleć, może ta senność była od bardzo długiego snu? (chodziłem spać bardzo późno 2-3 w nocy, wstawałem o 10-11.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Mniej niż 4h to już jakaś paranoja i można sobie zrobić krzywdę. Raczej nikt Ci tutaj nie poleci takich zabiegów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Ok więc wracam do 6 godzin. Dziękuje za pomoc

Domer: A Ty jakie okno polecasz 8/6 ?

Zmieniony przez - Verru w dniu 2013-07-18 16:06:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Tak jak pisałem w odpowiedzi na 1 pytanie. Zawsze lepiej zaczynać od dłuższego o ile system praca/trening + inne obowiązki na to pozwala.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
Jeżeli jeszcze mógłbyś odpowiedzieć na 1 pytanie.


Do ilu można skrócić maksymalnie okno jedzenia tak aby było to w miarę zdrowe dla organizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie uwierze w to, ze zmieściłes zapotrzebowanie w ciągu godziny. Najzwyczajniej sie głodzisz, stąd brak energii.

Niebezpieczna tendencja zaczyna sie wśród młodzieży nasilać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na IF

Następny temat

Pytanie o ADF

WHEY premium