SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF 7 tygodni - Przestałem chudnąć, nie wiem co robić.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8114

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

23

Masa ciała

75kg

Wzrost

171cm

Obwód klatki

87cm

Obwód ramienia

35cm

Obwód talii

95 cm

Obwód uda

70 cm

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

4 treningi w tygodniu (3 siłowe, jeden interwałowy)

Aktywność niezwiązana z treningami

Treningi siłowe i interwałowe

Cel

Rzeźba, spalenie tłuszczu

Ograniczenia żywieniowe

"Studencki" portfel

Stan zdrowia

Dobry

Zażywane leki

Obecnie żadne

Ograniczenia treningowe

Żadne

Przebyte urazy

Żadne

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Raz SAA (Metanabol) ponad rok temu.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Tak

Stosowane dotychczas diety

Brak, tylko IF jako sposób odżywiania nie dieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Cześć wszystkim!

Problem jak w temacie.
Przez 5 pierwszych tygodni szło pięknie, chudłem jak trzeba i może gdyby tempo było takie do dziś to wyglądąłoby to całkiem nieźle... ale niestety 2 tygodnie temu spalanie się zatrzymało i sukcesywnie powoli co prawda ale regularnie, tłuszcz zaczyna wracać...

Okno jedzenia: 4h (i takie dałem od początku - możliwe że to mój błąd)
Nie liczyłem kalorii ale nie jadłe i nie jem śmieci (zazwyczaj o 20 jak zaczynało się okno to np 2 filety z kurczaka plus garść ziemniaków i surówka, czasem zamiast ziemniaków ryż a zamiast kuraka wątróbka albo schabowe, do tego grajpfrut i tyle, jadłem tylko raz o 20:00 i zazwyczaj później już nic bo byłem pełny.)

Nie liczyłem makra w ogóle.

Nie wiem co mam zrobić, czytałem tutaj żeby poszerzyć okno i jeść trochę więcej i zwiększyć objętość ale to zrobiłem tydzień temu a fat jak się odkładał tak się odkłada...

Mam nadzieję, że coś poradzicie bo IF to było jedyne co pomagało mi chudnąć - nic innego na mnie nie działało i tracę po prostu nadzieję teraz.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam,

Eight.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4706
WaCki
Gdzie ty widzisz problem ? 15g Tranu to 135kcal bardzo istotnych w okresie redukcji, porównanie do wody nijakie, bo ta kalorii nie ma.


stad ta ironia... 135kcal i posilek... chodzi wlasnie o rozdrabnianie. ale ok - nie moj temat, nie smiece juz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29716
Daj zrzuty z potreningu posiłków z kilku ostatnich dni. Jeśli nie znasz dokładnych mas składników, podaj orientacyjne wagi.
Opisz dokładniej swój plan treningowy i inne aktywności (bieganie/jazda na rowerze).
Uwzględnij w rozpisce też słodkie napoje, jeżeli jakieś pijesz.
Może okazać się, że wydaje Ci się, że jesz mało, a tak naprawdę jesz zgodnie z bilansem energetycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Zrobione. Nie uwzględniam napojów słodzonych bo takich nie pijam. Tylko kawa i woda. W okno jedzenia - TYLKO WODA.

Właśnie mi wstyd, bo nie miałem pojęcia że to może być tak mało kalorii!!! Czyżby to było powodem?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie reszta posilkow ? Okno obrales za krotkie. Najlepiej zacząc 8/16. Wrzuc reszte diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
metabolizm spowolniony i teraz nie będzie nic szło prawdopodobnie..Musisz dorzucić kcal żeby znowu rozkręcić metabolizm i okno żywieniowe rozkręcić a nie od 20 do której?-_- Skopałeś to najgorzej jak można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Eight

Nie liczyłem kalorii.
Nie liczyłem makra w ogóle.

A może tu był błąd ?
Dopiero teraz doczytałem drugą stronę , jadłeś 435 kalorii dziennie - czy to jakieś jaja są ... Który kalkulator tak Ci wyliczył zapotrzebowanie ???

Zmieniony przez - MaxMad w dniu 2013-11-10 14:15:16

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurde ja dopiero dojrzalem ze to byl jeden posilek na caly dzien ? Masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
No właśnie Panowie... Wynika to z tego że zawsze byłem grubawy więc wydawało mi się od początku że to musi być problem zbyt dużej ilości kalorii... No i właśnie teraz jak zobaczyłem ile taki posiłek ma kalorii (myśląc że ma ok 1200 lol) to złapałem się za głowę)

reszty posiłków nie wrzucałem bo są identyczne: zazwyczaj jeden max 2 posiłki z czego jeden to ten "duży" czyli kurak z ziemniakami...Geez masakra, mogłem najpierw zerknąć a później zadawać pytania... ale jednak liczę na dalszą pomoc. Teraz wiem że napewno zwiększę ilość jedzenia.

Okno od 20 do 24 miałem. Jak teraz sugerujecie? 16/8?

Trening już wrzucam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet jakby mial 1500 kcal to o wiele za mało. Chyba gorzej nie idzie redu robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
No rozumiem, niby człowiek myśli, że coś wie i się uczy a tak naprawdę g**** wie. Dlatego przychodzę do Was - tych którzy wiedzą co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Najgorsze jest to że to taka blokada psychiczna: Tyjesz - znaczy pewnie żrysz za dużo - stąd psychiczny blok żeby dokładać kalorii a nie odejmować...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja IF

Następny temat

Metabolizm - czy jest możliwość zbadania jak mocno mam spowolniony?

WHEY premium