SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Jestem zielony całkowicie w tej kwestii, jak ułożyć sobie plan diety, jakie są zasady, jakie wady zalety, i co się stanie jak wrócę do normalnych posiłków, albo jak będę miał w niej przerwę ? Mam 17 lat i mam 64kg. Chcę zrzucić sadełko przy pomocy diety i kalistenice :) No i yerba mate. Chciałbym w tej diecie uwzględnić banany i orzechy włoskie. Na nic nie jestem uczulony, jestem wszystkożerny :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Mimo przeczytanych artykułów dalej nie wiem jak się za to zabrać :S A nie chcę robić tego sam bo zależy mi żeby dieta ta była prawidłowa. Jeżeli są jakieś gotowe plany, albo ktoś może poświęcić chwilę to prosiłbym o wsparcie :) Dodam tylko ze moje dzienne zapotrzebowanie kalorii to 2500kcal, i chciałbym rozdzielić to na 50% węgla 30% białka i 20% tłuszczy. Tylko no właśnie pytanie jak ? zależy mi żeby zrzucić sadełko (mam 64kg przy 180cm więc nie ma go niewiadomo ile) i regularnie ćwiczyć. Chciałbym w swojej diecie uwzględnić dużą ilość kiwi, bananów, cebuli, pomidorów i orzechów włoskich. To chyba tyle, nie piszcie wiadomosci: ogarnij się, zrób to sam itp. Bo naprawdę naczytałem się sporo na temat tej diety, układania jej a mimo to dalej czuję że jak ułożę to tak nie do końca dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Podałeś swoje zapotrzebowanie, i ile % kaorii chcesz z czego czerpać. Co mam więcej za ciebie zrobić...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Nie wiem jak dobierać produkty, jak układać posiłki. Co jeść a co nie podczas tej diety. Jakie są zalecenia, jakie wskazania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
To ułóż coś, daj zrzut z potreningu.pl i poprawimy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
IF to nie dieta i w zasadzie juz teraz moge powiedziec, ze albo nie czytales i szukasz jelenia albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Rozpisz jakis przykladowy zestaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Czytałem, tyle że nie znam się na tyle dobrze z biologii i układania posiłków że nie wiem jak się do tego dobrze przybrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Ok, to o 12 siadam do kompa i to robię bo narazie jestem zajęty trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
Da się wpisać konkretną ilość produktu ? np. na każdym jest 100g a ja bym chciał wpisać 400 ale nie mogę tego zrobić. Ktoś wie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
180 cm wzrostu i 64 kg wagi i Ty chcesz się odchudzać? Wg mnie to kiepski pomysł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dt IF siwulq

Następny temat

Treningi pod IF

WHEY premium