SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hydroxycut + hmb?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Witam:)
Właśnie zamówiłem sobie hydroxycut i zastanawiam się co dokupić, aby spotęgować efekt redukcji tłuszczu. Biegam(treningi pod maraton), oraz pakuję(2 razy w tyg). Przejdźmy do sedna sprawy - chcę zredukować zawartość tłuszczu (obecnie 23%) do nastu przy minimalnie jak najmniejszej stracie mięśni. Słyszałem, że HMB doskonale się do tego nadaje, ale czy warto?



hehe, po świętach spasłem się trochę(przytyłem 4 kilo), ale uznałem, że pora spełnić swoje marzenie ;p

Ogolnie nie zalezy mi na masie, ile na sylwetce wakacyjnej-wysportowanej, a walcze z tym juz od paru lat(ale bez diety itp.) i dlatego nic nie osiągnałem poza siła i wytrzymałością.

btw. Dzięki za pomoc:)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 80

Wzrost: 177

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: 32

Obwód talii: 90

Obwód uda: 62

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 23

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie(pod maraton) amatorskie(zazwyczaj co 2 dni, ale w ostatnich przymrozkach rzadko) i silka 2 razy w tyg

Odżywianie: jem wszystko, dlatego nie wyglądam jak lekkoatleta tylko spasiony knur hehe

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: dziennie ok 2 h, ale nie zawsze, bo maturka:)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thyrotherm

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: juz mam hydroxycut

Stosowane wcześniej diety: -

Zmieniony przez - el3ndil w dniu 2009-01-15 17:44:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Jak zaczniesz jeść byle co to skończysz jak ja - mięśnie z tłuszczem. Radzę przychylić się do rad kolegow - dieta w odpowiednich proporcjach białka. Z resztą sposób w jaki ćwiczysz też ma znaczenie - kiedy biegasz długodystansowo i pakujesz to mijasz się z celem:) Bo podczas długotrwałego biegu spalasz to co wyprodukowałeś...

Wątek chyba już został wyczerpany, dziękuję wszystkim którzy pomogli mi rozwiać wątpliwości:)

Zmieniony przez - el3ndil w dniu 2009-01-17 19:28:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
właśnie, bez diety...ogarnij dietę wtedy będą efekty.
hmb
odpuść.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmb - doskonale sie nadaje do całoroczno-życiowej suplmentacji efektów wizualnych po nim tyle co po multiwitaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
hehe, a BCAA lepiej spełni swoją rolę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bcaa bez dobrej michy też Ci mięśni nie ochroni.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Zatem dieta + białko mi pozostaje?:) Serwatkowe, czy gorszej jakości wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
białko to uzupełnienie diety wiesz o tym?
gorszej jakości? tzn?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Raczej mi chodziło o to czy wystarczy jeść 10 jaj dziennie,aby zaspokoić potrzebę organizmu, czy bez białka serwatkowego się nie obędzie;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
białka jaj są akurat białkami o najwyższej wartości biologicznej.
przy takiej wadze nie widzę sensu kupowania odżywki, wszystko bez problemu z diety da się dostarczyć.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz sie odchudzić to krok 1 odpuść sobie śmieci czyli prawie wszystko co możesz zjeść poza domem i dobrą restauracją krok 2 zredukuj ilość produktów zawierających węglowodany proste lub wyrzuć nie wiesz co w czym siedzi ? google.pl ci pomogą , podnieś temp ciała (kofeina , efedryna) , zabierz sie za aeroby aha i staraj sie zeby posiłki były wysokobiałkowe ponieważ samo rozbijanie białka na aminokwasy pochłania kcal w zasadzie samo wyrzucenie dodatków węglowych powinno ci to bardzo ułatwic

aha i ciężko o gorsze białko niż serwatka ostrowi

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-16 14:08:50

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-16 14:10:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
Witam. Mam 2 pytanka czy mogę stosować hydroxycut'a (hardcore) w wieku 15 lat czy tez sobie odpuścić i czy nie wywoła żadnych skutków ubocznych ?

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie rozkładu diety

Następny temat

prosba o rozpisanie cyklu i diety

WHEY premium