SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hussar - Bestia powstaje :P

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Płeć : mężczyzna
Wiek : 19
Waga : 68
Wzrost : 181
Obwód klatki : 97
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 76
Obwód uda : 52
Obwód łydki : 36
Biceps: 31

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : wg kalkulatora po treningu 10%, na oko 12-15%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła, teatr, sporty ekstremalne (coś w stylu Mustang Wanted)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW
Odżywianie : Dieta na masę: kcal: ok. 3500, W: 420 B: 170 T: 90
Cel : Masa do 85-90kg
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Ciśnienie 120/80, zero uczuleń, drobne problemy z kręgosłupem
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, kalistenika
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : gainer Jumbo, kreatyna Olimp
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak, w planach BCAA, kreatyna, dextroza, białko, CM3, SAW.
Stosowane wcześniej diety : Dieta na masę ok. 3500kcal, B ok. 2.2-2.5g/kg mc

Siema. Jestem Hussar. Nowy rok szkolny, nowe wyzwania, nowe cele. Gówna prawda :P Cel cały czas ten sam – do końca roku wyglądać jak Lazar. :P A tak serio – dobra masa + redukcja i rezultat końcowy w okolicach 80-82 kg. Nie liczę, że uda mi się to w ciągu roku, w 2 mam nadzieję się wyrobić ;) Mój obecny staż to rok i pół roku z przerwami (problemy z kręgosłupem, kontuzja kostki, w wakacje praca nawet po 14h dziennie). Zacząłem w styczniu 2013 i do lutego 2014 przytyłem z 59 (patyk) do 74 (nadal patyk i delikatnie zalany). Przez strasznie długą półroczną przerwę schudłem aż 6 kg, głównie tłuszcz spadł, ale ogólnie spadki widać gołym okiem. W marcu po treningu coś mi strzeliło w plecach – zła technika. Zanim byłem w stanie zrobić martwy ciąg czy przysiady z sensownym ciężarem był czerwiec, a przez wakacje musiałem zarobić na cały rok diety i realizację także innych celów.
Zakładam dziennik, aby złapać dodatkową motywację, myślę, że jej nigdy za wiele i przede wszystkim, aby kontrolować to co się dzieje ze mną i od czasu do czasu zaczerpnąć rad ekspertów.

DIETA

Dietę będę stosował mniej więcej jak przez rok wcześniejszy tylko będę się jej bardziej trzymał. Załączam dietę w JPG.

Orzechy, które są na końcu czasem pewnie będą dorzucane do posiłku potreningowego czasem zjem w ciągu dnia. Pomiędzy potreningowym, a kolacją jest długa przerwa więc jakieś węgle się przegryzie, czasem kabanoska :D Wiem, że białko jest na poziomie prawie 3g/kg mc, więc mógłbym zrezygnować z odżywki białkowej ale nie zawsze będę mógł sobie pozwolić na tuńczyka wieczorem, często będzie to inna ryba, twaróg lub jajka. Bo jeszcze się uczę, a nie bardzo mogę liczyć na utrzymanie takiej diety przez rodziców. I wiadomo też, że częściowo będzie to wszystko ulegało zmianie żeby nie jeść dzień w dzień tak samo, więc ilość białka też będzie różna.

TRENING

Przez pierwszy miesiąc na rozruch proste FBW, które rok temu przyniosło mega rezultat mimo mojego sceptycznego nastawienia. Polecam wszystkim początkującym FBW składające się z:

Wyciskanie
Martwy
Przysiad

Po miesiącu (albo pewnie i szybciej) dorzucę

Military Press
Wyciskanie wąsko
Uginanie sztangi stojąc

I zobaczymy co się będzie działo.
Listopad/Grudzień wejdzę na Split, ewentualnie Upper/Lower body lub push/pull

SUPLEMENTY

Co do suplementacji to gainera odstawiam, bo łatwo i nie drogo można uzupełnić węgle. Przez cały okres masy będę brał białko i kreatynę + codzienne witaminy, magnez, cynk, omege 3. Obecnie mam kreatynę Olimpa, później przejdę na CM3. Przez pewien okres będę brał BCAA, przez pewien S.A.W. i przez ok. 2 miesiące (może więcej) dextrozę po przerwie w przyjmowaniu kreatyny. Wszystko będzie w innym czasie przyjmowane, po prostu chcę sprawdzić jaki wpływ ma to na mnie, na jakość treningów i ewentualne efekty.

Aktualne zdjęcia
Słaba jakość, bo robione wieczorem w słabym świetle i aparat w telefonie nie dawał już rady.

3 są sprzed miesiąca, po treningu, ostatnie dzisiejsze


Życzcie mi wytrwałości i zaglądajcie czasem. ;)














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Tak więc pierwszy trening wczoraj za mną. Pięknie, tęskniłem za tym uczuciem. Dieta jeszcze nie dopięta jak w rozpisce, ale do końca tygodnia wszystko będzie ślicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Będę Cie śledził, kiedy zamarzasz dodać do swojego treningu elementy kali ?
Także z tym zaczynam a mało jest osób uprawiających kali.
Życzę powodzenia i niech siła będzie z tobą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Powodzenia, będę zaglądał.

Btw. sporo masz tego białka w diecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA!

Następny temat

[DT] No to hardkurowo! Siła i wytrzymałość !

WHEY premium