SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu HGH testosteron

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, jest to mój pierwszy post, powiem krótko o sobie, mam 18 lat, wzrost 170 cm, waga 55kg, czyli jak widać jestem bardzo mizerny. Od zawsze miałem problem z dojrzewaniem w sensie przebiegało to u mnie zdecydowanie wolniej i w zdecydowanie późniejszym etapie niż u rówieśników, zacząłem interesować się kulturystyką, dietetyką itd. bardzo mnie to wciągnęło, zapisałem się na siłownie, zacząłem skrupulatnie liczyć kalorie i zdrowo się odżywiać jednocześnie cały czas "ćpałem" wiedzę i wprowadzałem do swojego życia w pewnym rodzaju poprawki, niestety przez 3 miesiące nie zobaczyłem żadnych efektów, zacząłem więc szukać w internecie odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się dzieje ? Natrafiłem na dział o testosteronie i hormonie wzrostu, przypomniało mi się, że jeszcze do niedawna chodziłem na wizyty do endokrynologa i cały czas byłem pod kreską z wagą oraz wzrostem, z tego co pamiętam lekarka wysłała papiery do centrum zdrowia dziecka, gdzie mieli mi podać owy hormon wzrostu, jednak na kolejnej wizycie okazało się, że nie będzie to konieczne, ponieważ nie byłem już pod kreską z wagą i wzrostem lecz nadal byłem na tym najniższym szczeblu. Chciałem się dowiedzieć, czy w moim przypadku stosowanie takich suplementów, które podnoszą hormon wzrostu lub poziom wolnego testosteronu w organizmie mają sens i czy w ogóle to by zadziałało ? Mam na myśli również konkretne składniki takie jak samatotropina, czy zawierający często w tego typu suplementach składniki takie jak magnez,cynk, wit b6, arginina, lizyna, ornityna. Dodam, że nawet broda mi jeszcze nie rośnie... szukam już ratunku wszędzie, proszę o odpowiedź :( Ogólnie starałem się opowiedzieć w skrócie żeby nie zanudzać, gdyby coś bardzo chętnie odpowiem na każde pytanie, proszę o pomoc :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Stosowanie somatotropiny należy konsultować z lekarzem. Skoro stwierdził, że nie ma konieczności, to tak zapewne jest. Po pierwsze powinieneś skupić się na odpowiednim odżywianiu. Dodatek suplementów na pewno nie zaszkodzi. Nie jesteśmy jednak w stanie stwierdzić jakie da efekty/

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Poza tym 170 cm to nie nadajesz sie na kuracje hormonem . Odpadasz już na starcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
W twoim przypadku należałoby zbadać milion innych przyczyn i hormonów. Skoro tak "ćpiesz" wiedzę to chyba domyślasz się że przyczyn może być więcej: niski testosteron, prolaktyna, estradiol, tarczyca, przysadka mózgowa itd

Tak swoją drogą: ćwiczysz cokolwiek czy tylko czytasz? Jak jedzenie i spanie?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31
Tarczyca jest w porządku o reszcie nie mam pojęcia, ćwiczę 3 razy w tygodniu, sen 7-8 godzin, zdaje sobie sprawę, że może być milion innych przyczyn, ale wziąłem pod uwagę te, ponieważ wiem, ze od zawsze miałem z tym problem, ogólnie mam dużo stresu w ostatnim czasie, nie wiem czy ma to jakiś wpływ, ale chciałem o tym powiedzieć
Jem 6 posiłków dziennie łącznie spożywam 3200 kcal dziennie, produkty takie jak chude mięso, ryby, kasze, makarony są na początku dziennym w odpowiednich ilościach


Zmieniony przez - Shredded as Fuark w dniu 2018-07-01 21:52:23

Zmieniony przez - Shredded as Fuark w dniu 2018-07-01 21:55:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj, byc mze taka Twoja natura, a być mże problem z hormonami jets realny.
wykonac by nalezalo badania o ktorych wspomina Gats by przekonac sie w jakim stanie jest Twoj uklad dokrewny.

co do sa,ej kalorycznosci diety, liczy sie rowniez rozklad makro, tutaj bledny podzial tez bedzie rzutowal na efekty.
jednak 3200 przy 55 powinno dac jakikolwiek efekt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, mięśnie

Następny temat

też odżywka..

WHEY premium