SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
Witam,
Jakiś czas temu otrzymałem hormon wzrostu, otrzymałem jedynie ampułki z proszkiem, nic do rozcieńczenia. Niestety nie mam informacji jak go rozrobić i utknąłem w martwym punkcie .... zgroza. Do postu dołączam fotografie, może mało wyraźne ale osoba, która miała styczność z tym produktem będzie wiedziała o co chodzi . Naturalnie oczekuję odpowiedzi od praktykantów w tym temacie, teoria jest ciekawa, ale tylko w książce, chodź każda warta -odsłuchania-.
Dzięki z góry za sensowne odpowiedzi.


















Zmieniony przez - optick w dniu 2007-03-20 23:03:22

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
musisz z wodą rozcieńczyć...tylko nie kranówą
1

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
a może być gazowana ... (ps. niezasmiecaj topa)

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
no ale gh jest oparte na roztworze wodnym więc musisz je rozpuscić w wodzie...a czy zwykła destylowana będzie Ok to nie wiem

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
dubel

Zmieniony przez - Trol16 w dniu 2007-03-20 23:40:06

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
Niestety nie mam informacji jak go rozrobić i utknąłem w martwym punkcie .... zgroza.

w aptekach jest specjalna woda do injekcji...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
pierwsze słysze...a możesz coś wiecej tigre...tzn co to za woda
1

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
http://www.apteka-leki.com/go/_info/?id=9941
Sól fizjologiczna z tym mozna rozpuszczac HCG bo rozpuszczalnik od HCG to właśnie Physiodose 0,9%
Tylko czy to tyczy sie hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
Trol źle napisałem , chodzi o to co napisał kolega wyżej

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
nawet nie wiedziałem ze cos takiego jest...ale jeszcze dużo nie wiem..dlatego lubie sie dokształcać
1

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kiedys szukałem własnie z czym sie rozpuszcza Prengyl zeby rozbic 5000 jednostek na mniejsze działki nie mieszajac i odstawiajac juz wymiaszane. Znazlem co zawiera druga ampułka ten rozpuszczanik i wlasnie to jest sol fizjologiczna w roztworze 0,9%


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-03-21 00:12:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl do oceny

Następny temat

Skurcze mięśni - Spiropent

WHEY premium