SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hoost wygrał!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hoost wygral!!
nie ogladałem wiec niech mi ktos powie kto pokonał sappa?
pozdr
prosze o komentarze finału
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walka hunta z le banerem powinna byc walka finalowa. nie ma sie co podniecac tak walka hoosta z sapem bo byla zalosna :/ imho to nie byla walka, to bylo napier>>>>dalanie cepami. hoost wogole zapomnial ze ma nogi. sapp robil swoje( czytaj CYRK!). najciekawiej zaprezentowal sie leko, hunt(mega twardziel, niezle trafil le banera hhehe chyba kolo gwiazdy zobaczyl) i le baner. pozdro

<>jaroozel rox!<>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Hoost wygral?? Jest, bardzo dobrze. Sam nie ogladalem niestety.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11993
Sappa nikt nie pokonał walczył on z Hoostem i wygrał , ale niestety doznał kontuzji i dalej mógł walczyc Hooost który wygrał cały turniej.

Kobieta to arcydzieło wszechświata

Kobieta to arcydzieło wszechświata a mój chlopak jest suuuuper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Oglądałem,było super

Jeśli chcesz dać mi sga to się nie krępuj
MEFIT MAFIA
Wesołych Świąt!

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sapp wygrał z Hostem a potem nie walczył-doznał chyba jakiejś kontuzji.Hoost wygrał w finale z Le Banerem.Nie jestem specem w sztukach walki ale dla mnie śmieszne jest to że ze zwycięzcą turnieju z takim rekordem walk wygrywa facet który po 3 minutach nie może złapać powietrza, nie potrafi wyprowadzać ciosów a jego jedynym atutem jest wielkość-to chyba troche umniejsza "wielkości" tych championów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy o tym wiedział już miesiąc temu - bez urazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Nie miesac a 20 dni temu.
A ze Hoost wygral to pomylka. On nie powinien wygrac. Hoost znalazl sie na zaowdach z powodu 3 kontuzji rywali. On nic na tych zawodach ani w eliminacjach nie wygral .NIc. Lebanner zasluzyl. I tyle.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
Moim zdaniem tez Le Banner powinien wygrac... a nie jaks antychryst :) Jeshu a ten Sapp.... dzisiaj 1 raz go widzialem :) loodzie... to jakas malpa z drzewa spadla .... :) samo miecho i tyle... a z tym Rayem Sefo co sie stalo ? on mial jakas kontuzje??? kopnol Hoosta i padl na ziemie... ogolnie dla mnie Jerome Le Banner jest GURU !:) inni niech sie chowaja :) hehehehe papa

:: Morda nie szklanka, nie zbije sie ::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
tez=to :)

:: Morda nie szklanka, nie zbije sie ::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antychryst to Lebanner - wkońcu wchdzi przy sountracku z filmu Omen ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A dla mnie jedynym zwyciezca jest Hoost. W przypadku wszystkich jego trzech walk tego wieczoru to nie bylo szczescie tylko gorzej utwardzone kosci rywali . Sapp zlamal chyba 2 palce na jego lbie, Sefo noge na jego kolanie (zdarza sie). A Lebanner dostal kopa, ktory mu zlamal reke. Wiec nie chrzancie tu o kontuzjach, bo jak Frank Schamrock wygral walke w K-1 to wszyscy piali z zachwytu ze kopnieciem zlamal przeciwnikowi reke... A teraz ze kontuzja, kontuzja, bo wszyscy lubicie Lebannera, lacznie z tym dupkiem co komentowal na Eurosporcie. A jezeli chodzi o to ze wywalczyl go szczesliwie - to trudno - szczescie sprzyja lepszym. Przypomnijcie sobie lepiej kto rok temu wygral K-1 GP, a Hoost wtedy tez musial sie wycofac. Poza tym turniej rozni sie od gali tym, ze trzeba wszystko dobrze rozegrac i miec troche tego szczescia, takie sa turnieje!!

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rodzaje karate

Następny temat

SYLWETKI ZAWODNIKOW K1

WHEY premium