SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmmmmm...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6060
Może te pytanie nie tu kieruje gdzie trzeba za to bardzo przepraszam, ale mam nadzieje ze ktoś udzieli mi wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie.

Jakie powinienem najbardziej ćwiczyć mięsnie żeby się lepiej bić??

Zgury wielkie dzięki!!! Oczywiście dam sogi.

hmmmm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
A bo ja wiem, imo kazda sztuka walki jest skuteczna, gdy sie przykladasz do treningow i masz ja opanowana. Chociaz sa sztuki "skuteczne" i ... "skuteczne". Tylko ze te drugie - troche inaczej.

Ale fakt faktem. Caly system, na ktorym opiera sie shotokan logicznie biorac nie ma raczej duzych szans podczas konfrontacji z czyms "realniejszym". I nie obrazam tu zadnego, kto cwiczy shotokan - sam mialem kiedys z tym doczynienia, a teraz cwicze jj. Co mi lepiej sluzy? Chyba nie musze mowic.

Pozdrowienia.
Rafał "Cwikus" Cwik

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Żeby się lepiej bić najlepiej mieć dobrych kolegów co mają "dobrą" reputację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6060
Spoko mam takich kumpli! Ale jak bym miał się bić na SOLO to trzeba cos zrobić z tym, więc mnie ciekawi, co powinienem najbardziej ćwiczyć, że by lepiej się bić.

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
:) zalezy o jaka forme walki ci chodzi
przedewszystkim to liczy sie masa !!! jak jestes byczkiem np ok 100 kg jeden cios z calej pary i koles lezy ...
Natomiast jesli zalezy ci na szybkosci ... to musisz mase odowiednia ale nie za duza i potem cwiczyc sprezystosc miesni co = szybkosc i stosunkowo dobra sila
JEDNAK pamietaj jak STANIESZ sie BYKIEM :) jeden cios z nienacka i Koles lezy albo jest otlumaniony ZUPELNIE jak w BOKSIE
CO DO MIESNI to NAPEWNO RACZKi takie masywne lapy jak ***na to tylko raz brzuszek do ew przyjmowania ciosow
hmm NOGI Do kopania po dupie hehe
to tyle BADZ SILNY !!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
a po co masz się bić, chyba że na ringu

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
jak na 16 latka jestes dosc smieszny (tez mam tyle lat ) a co do bicia sie to liczy sie tez szybkosc i myslenie a nie tylko sila jezeli chcesz miec sile polecam robic pompki na krzeslach 100-150 pompek dziennie z czasem wiecej a efefkty gwarantowane tyle ze staniesz sie wolniejszy
powodzenia aha tylko nie mysal ze to proces kilku dniowy ( ze po 2 tygodniach bedziesz bila cale osiedle)


trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Poczytaj sobie w dzialach dotyczacych sztuk walk.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
A tak na serio to polecam karate tam cię nauczą w które miejsca bić i wytrenujesz szybkość i co najważniejsze będziesz miał satysfakcję!!!
Osobiście polecam karate tradycyjne a nie kyokushin czy kung - fu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
ja proponuje Kapuere albo boks tajski a tak naprawde w biuciu sie to naprawde najwazniejsza jest szybkosc co z tego ze jest spasiony jak nawet nie zdarzysz kolesia uderzyc a on bedzie juz stal za toba sila jest tez wazna ale pamietaj ze nad sila trzeba troche popracowac a co do sily ciosu proponuje (nie wiem czy dobrze) wyciskanie sztangi na lawce poziomej


trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
i am kenzo nie opowiadaj koledze głupot, bo jeszce ci uwierzy, kyoku jest o niebo skuteczniejsze niz shotokan, a wogole to zamiast budowac miesnie zacznij cwiczyc jakas realna sztuke walki uderzaną bądz chwytaną, same miesnie ci nic dadza (ale jak masz juz cwiczyc to wszystko, a najbardziej barki, rece nogi brzuch).
walka to nie tylko szybkosc i sila, to przychodzi z czasem, jest jescze technika, timing, taktyka walki, no i wg mnie najwazniejsze wszechstronnosc (poldystans, klincz, parter,).
no i raczej nie capo, polecilbym ci boks, kikboxing, bjj, jeet kune do, thaiboxing, shootwrestling, zapasy wolne.


netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
tradycja to tradycja a nie jakieś tam kyokushin!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wygląda trening ---BOKSU----?????

Następny temat

cholerne koxy...

WHEY premium