SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmb i kreatyna

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
HMB (hydroksymetylomaślan) jest substancją odżywczą, która nie kumuluje się w organiźmie, tylko zużywa "na bieżąco". Praktycznie, można stosować ją cały czas, jednak zawsze dobrze jest robić 2-3 tyg przerwy, co 2-3 mies. Można, też stosować go w 6-8 tyg cyklach w połączeniu z innymi suplementami, np. kreatyną lub ALC.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja opinia - niekupuj duzo rybozy, kup male opakowanei i sprawdz czyna Ciebie dziala, jak niezadziła to więcej niekupuj

pozdrawiam

ło

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za pomoc!!!!

Je m'appelles Luc.
J'habite a Grodków.
Je suis polonais.
Je parle francais.
C'est tout.
Dobry jestem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co robić jak mi zabraknie kredki i na razie nie mam kasy na nową, czy zmienić ilość przyjmowanych tabletek hmb???

Krzysiu Jarzyna ze Szczecina jestem, Szef wszystkich Szefów, ma się rozumieć!!!
Jest jedna zasada: SOG za SOGA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Można dalej kontynuować bez kreatyny. Ilość HMB bez zmian

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy nie wpłynie to jakoś znacząco na moje osiągi, ponieważ fajnie jest dokładać ciężary, ale ściągać to już nie. Chociaż przy pierwszym cyklu znaczące efekty po kreatynie odczułem dopiero po tygodniu od zakonczenia brania, wtedy to miałem powera.

Krzysiu Jarzyna ze Szczecina jestem, Szef wszystkich Szefów, ma się rozumieć!!!
Jest jedna zasada: SOG za SOGA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sex, mi ta filozofia, co do rybozy wydaje się błędna. Ryboza zaczyna działać później od kreatyny, dopiero, gdzieś po 2 tyg suplementacji. Radzę, więc oceniać jej skuteczność dopiero po zakończeniu całego cyklu kreatynowo-rybozowego.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Ja oceniam rybozę pozytywnie,bo na mnie działa i jestem zadowolony!
POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie dojdziemyh do jednogłośnej opini w sprawie rybozy, ale takie jest już zycie.

Krzysiu Jarzyna ze Szczecina jestem, Szef wszystkich Szefów, ma się rozumieć!!!
Jest jedna zasada: SOG za SOGA!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuchy-jak często???

Następny temat

Jaką odżywkę kupić??

WHEY premium