SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hit

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze moje pytanie wyda sie smieszne ale sprobuje ! Czytalem o tym treningu HIT i mi sie podoba trenuje juz troche ale masa nie idze mi w gore (w domu). Mam lawke tyle ze tylko 40kg a na klatke biore jakies 75kg czy to wystarczy ? Chcialbym cos wiecej wiedzec o tym treningu gdzie to mozna znalesc ?

Dzieki !!!

"let's get ready to rumble"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wbrew pozorom nie musisz wykonywac cwiczenia na wszystkie grupy - w wiekszosci wypadkow wystarcza podstawowe cwiczenia - miesnie pomocnicze dostana w kosc "przy okazji"

Przykladowy plan obecnie przeze mnie wykonywany:

dzien pierwszy
1. Martwy ciag
2. wyciskanie w skosie
3. Podciaganie na drazku
4. Wyciskanie hantli siedzac.
5. Wzruszenia ramion.
6. Brzuch

dzien drugi.
1. przysiad
2. Wyciskanie stojac.
3. Podciaganie sztangi w opadzie
4. Wyciskanie lezac (sztanga lub hantle)
5. Uginanie ramion ze sztanga *
6. Wyciskanie francuskie siedzac zza glowy. *
7. brzuch.

tam gdzie jest *) robie w zaleznosci od samopoczucia - czasami w oba dni, czasami przez
kilka tygodni w ogole nie cwicze bicepsu/tricepsu.
I wykonuje ot obecnie 2x w tygodniu - jak na razie - dziala.

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
www.cyberpump.com
Ja sam trenuje w domu, gdzies od 5 lat

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Bst,Biniu No to my "święta trójca" jesteśmy :) ja też macham żelastwem od kilku już lat w domu (zrezygnowałem z siłowni z wielu powodów)


KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej panowie no to jaka swieta trocja lepiej 4 muszkieterowie !!!! ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za te stronki tylko szkoda ze to po angielsku ktos moglby mi co o tym powiedzec bo niektore rzeczy jest ciezko zrozumiec ? Chociaz troche ?! Tak normalnie to znam sie w miare dobrze na kulturystyce wiec nie bedzie trzeba mi duzo tlumaczyc :) Wiem ze HIT'em trenuje sie cale cialo jednego dnia (robilem tak jak nie mialem pojecia o kulturystyce), tylko jak zwiekszyc intensywnosc treningu zeby raz w tygodniu starczylo jeszcze jedna seria ? I tak w ogle to jakies przykladowy planik ????


Bardzo dziekuje za odpowiedzi !!!!

"Let's get ready to rumble ! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ok, ale w PN bo dzis juz koncze

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno w waszych planach brakuje niektorych grup miesniowych ? A przeciez HIT to trening na cale cialo ?
u mnie wyszly takie cwiczenia :
-brzuch
-przysiad
-wspiecia na palce
-unoszenie sztangi w opadzie
-unoszenie sztangi do brody ( czy to dobre cwiczenie )
-pompki (nie koniecznie)
-drazek
-wyciskanie w poziomie i w skosie
-francuskie = widelce
-wyciskanie zza karku
-uginanie ramion
-martwy ciag
-no i cos na przedramiona

Jak mam to rozlozyc ? Przeciez nie dam rady zrobic tego w jeden dzien ? Na 2 dni i ktore cwiczenia odrzucic ? A moze jakies dodac ?


Dzieki za odpowiedzi !!!

"let's get ready to rumble ! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wiem ze HIT'em trenuje sie cale cialo jednego dnia (robilem tak jak nie mialem pojecia o kulturystyce), tylko jak zwiekszyc intensywnosc treningu zeby raz w tygodniu starczylo jeszcze jedna seria ? I tak w ogle to jakies przykladowy planik ????

NIE JEST TO POPRAWNA DEFINICJA HIT, GDZY ROWNIE DOBRZ MOZESZ CWICZYC HITEM, PRZY TRENINGU DZIELONYM.
MOIM ZDANIEM GLOWNA RZECZA, KTORA ODROZNIA HT OD INNYCH SYSTEMOW SA RZADSZE SESJE TRENINGOWE ORAZ TRENING W OKOLICACH ZALAMANIA MIESIOWEGO.
JAK ZWIKSZYC INTENSYWNOSC ?
WPIERW PRZEZ TRENING DO OSTATNIEJ POPRAWNEJ MOZLIWEJ PROBY - TRENING DO UPADKU MIESNOWEGO, POTEM PRZEZ TZW TECHNIKI INTESYFIKACYJNE, KTORYCH JEST KILKADZIESIAT, A W CHWILI OBECNEJ WYMIENIE:
SERIE LACZONE, 21, DROP SERIE, 100 I INNE.
PRZYKLADOWYCH PLANOW W TYM DZIALE ZNAJDIESZ PRZYNAJMNIEJ KILKA

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jeszcze jedno w waszych planach brakuje niektorych grup miesniowych ? A przeciez HIT to trening na cale cialo ?
u mnie wyszly takie cwiczenia :
-brzuch
-przysiad
-wspiecia na palce
-unoszenie sztangi w opadzie
-unoszenie sztangi do brody ( czy to dobre cwiczenie )

NIE, GDYZ RUJNUJE BARKI

-pompki (nie koniecznie)
-drazek
-wyciskanie w poziomie i w skosie
-francuskie = widelce
-wyciskanie zza karku

NIE, GDYZ RUJNUJE BARKI, LEPSZE Z KLATKI

-uginanie ramion
-martwy ciag
-no i cos na przedramiona
Jak mam to rozlozyc ? Przeciez nie dam rady zrobic tego w jeden dzien ?

A DLACZEGO NIE? TO TYLKO 12 CWICZEN (LEPIEJ NA JEDNYM TRENINGU CWICZYC PRZYSIAD NA DRUGIM MARTWY CIAG)
Na 2 dni i ktore cwiczenia odrzucic ? A moze jakies dodac ?

OCZYWISICE, ZE TAKA ILOSC MOZE BYC ZBYT DUZA, ZALEZY TO OD DANEGO OSBNIKA-STAD MOJA UWAGA POWYZEJ), JESLI TAK JEST W ISTOCIE MOZE WARTO SPROBOWAC TAKI UKLAD:

1 DZIEN
PRZYSIAD
WYCISKANIE LEZAC
PODCIAGANIE SIE
WYCIAKANIE SIEDZAC
UGINANIE RAMION
2 DZIEN
MARTWY CIAG
POPMKI NA PORECZACH
WIOSLOWANIE SZTANGILKA W OPADZIE
WYCISKANIE Z KLATKI
INNY RODZAJ UGINANIA NP ZE SZTANGIELKAMI

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu wiem ze truje dupe ale jeszcze mam kilka pytan. Skoro nie:
Wyciskanie zza karku oraz podciaganie do brody to jakie cwiczenia na barki ?

Czym rozni sie wyciskanie siedzac od zza karku to robi sie z przodu tak ? (skoro to niszczy barki to po co sa takie urzaddzenia na silowniach?)

Tak samo czym rozni sie wyciskanie lezac od wyciskania z klatki ?

I czemu w tych planach nie ma nic na triceps ? Wiem ze ona dostaje niezle przy innych cwiczeniach ale zeby nie bylo nawet jednej serii na niego ?

I jeszcze jak zwiekszyc intensywnosc np. na brzuch mam robic tyle brzuszkow ile tylko zdolam np 100 ? I czy tak samo moge robic w innych cwiczeniach ? Czy lepiej zwiekszyc ciezar ?

Dzieki ze poswiecasz mi swoj czas !

POZDRAWIAM !!!!!

"Zeby mi sie chcialo chciec tak mocno jak mi sie nie chce ! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MACA-ROŚLINA DLA SPORTOWCÓ(I NIE TYLKO)

Następny temat

Trening i Dieta! BINIU!!!!!!!

WHEY premium