SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hiszpania wiielka lipa ! ! !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Właśnie wczoraj wróciłem z Hiszpani. byłem tam na obozie i przy okazji chciałem zakupic w aptece Decę i Winstrol. Niestety nie dostałem gdyż usłyszałem z ust .... Recept of Doctor. Byłem w czterech róznych aptekach i ciągle to samo ... Recept of Doctor i dałem sobie spokój. Tak więc chyba nici z kupowania w Hiszpani!? :(

rafi
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego nie czytales moich postow ? mowilem wiele razy, szkoda czasu i kasy.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO TO MNIE ZMARTWILES CHLOPAK! ja jade do egiptu na zakupy i jak do tej pory myslalem ze wszystko bedzie ok atu takie jaja. mam nadzieje za tam bedzie inaczej!

wzgorza-krakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Egipcie nie pytaja w ogole o recepte, w Grecji przdarzyl mi sie jeden przypadek na kilkadziesiat odwiedzonych aptek, ze koles zapytal o recepte, poza tym czasem moga zapytac, czy wiem co to za leki, wtedy tlumaczylem, ze jestem pod kontrola lekarz i mam pojecie co kupuje i jak to jest niebezpieczne, wtedy nie bylo raczej problemow. Zarowno w Egipcie, jak i w Grecji, aptekarze sa z reguly sklonni do pomocy, wyciagana katalog lekow, sprawdza czy taki jest u nich dostepny i w jakich dawkach, jesli akurat nie maja na stanie to zmowia. W Grecji najczesciej jesli nie chca sprzedac to mowia, ze nie maja towaru, poza tym dobrze jest znac podstawowe slowka po grecku takie jak "dzien dobry", "dziekuje", podstawy angielskiego tez beda pomocne i miec przy sobie oryginalne pudelko tego co chcecie kupic.
Wszystkie powyzsze korowody nie dotycza Egiptu, tam nie ma najmniejszych problemow za zakupem SAA.
W Hiszpanii to prawie same ****ki siedza w aptekach i tam nie ma co liczyc na kupno towaru.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
W zeszłym tygodniu wróciłem z Hiszpanii a dokładnie z Majorki, uzbrojony w polską receptę obszedłem wszystkie apteki i cóż, muszę potwierdzić, że nie ma możliwości zakupienia SAA bez recepty i to hiszpańskiej, polska recepta nie wystarczy. Aptekarze dobrze wiedzą o co chodzi i nie chcą sprzedawać i gdyby nie przypadek wróciłbym do Polski z niczym A mianowicie ostatniego dnia pobytu wszedłem do apteki, w której obsługiwała jakaś bardzo stara pani aptekarka, która ledwo zauważyła moje wejście a już na pewno nie rozpoznała, że recepta którą jej podałem była z Polski i bez żadnych problemów wydała mi cały towar :)
Podsumowując, opowieści o tym że można w Hiszpanii kupować SAA i to bez recepty są nie prawdziwe!

Pozdrawiam,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie leki oslonowe?

Następny temat

testoviron

WHEY premium