SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Hipogonadyzm hipogonadotropowy - moja walka z chorobą

Wysłana -
Wina chcialem brac tylko 10mg na okres 4 tyg aby zmniejszyc shbg.

Hcg i clomid wezme w nieduzych ilosciach tylko po to aby postymulowac jadra i przysadke. W pl zrobie szczegolowe badania.

To juz dlugo trwa, zmienilo na gorsze. Poki nie mam mozliwosci wrococ do PL to chcialbym w jakis sposob, jak najmniej inwazyjnie zaingerowac w ten problem aby troche unormowac uklad hirmonalny.
Wino nawet w ilosci 10mg tez odpada? Nie jest to az tak duzo.
Z hcg i clomidem nie powinno byc problemu?


Zmieniony przez - Koloidalny0 w dniu 2017-05-09 12:52:52
Wysłana -
Witam. Mam wtorny hypogonadyzm.
Wysłana -
Lekarz mi przepisał FSH prze 4 miesiąca, potem do tego LH dodać. Cena miesięcznego leczenia 8 tys Zł, a leki nie są refundowane przez państwo. Czy był ktos w takiej sytuacji? Może są jakies programy fanansowania z innych zródeł o jakich nie wiem. Prosze o jaką kolwiek informacje odnosnie tego. Będe bardzo wdzięczny.
Wysłana -
Witam, czy są duże szanse na powstanie gino przy dawkach 300 iu hcg co 3 dni? Lecze hipogonadyzm. Takie dawki i środek zalecił mi lekarz.
Wysłana -
@Steneczyk, Lekarz proponuje mi to samo i pierwsze co mi przyszlo do głowy do czy w Czechach się tego nie dostanie ale nie sprawdzałem.

Pat91 Wg. szanse są bliskie 0% i nie masz się czym martwić, dawka jak najbardziej ok.

Pozdro
Wysłana -
@ad3r Niestety stało się to czego obawiałem się najbardziej. Ledwo tydzień kuracji hcg i wywaliło gino. Czuję pod sutami takie małe twarde grudki. Myślałem, że to moja głowa i psychika i że wkręcam to sam sobie ale wczoraj zrobiłem badania krwi. Teść co prawda idealnie w górnej granicy, prawie maksymalnie wyciągnięty ale estradiol... Wywalony w kosmos - 89.65 pg/ml przy normach 7.63 - 42.60 i to są chyba normy podane dla kobiet z tego co zauważyłem. Teraz pytanie, czy taką wcześnie powstałą ginekomastię na przestrzeni tygodnia da się cofnąć jakimiś lekami, czy pozostał mi tylko skalpel? Jutro mam wizytę prywatną u tego endo, który mi takie zalecenia i recepte dał po wypisie ze szpitala. Chyba gość mi sam za wycinanie tego szitu będzie płacić, masakra.
Wysłana -
Dziwna sprawa widać, że organizmy BARDZO różnie reagują na leki ja brałem 5000 co 5dni i nic nie miałem dopiero zacząłem czuć po jakiś kilku tygodniach - proces postepował bardzo powoli a dawka bez porównania do Twojej.

Wg. mnie możesz spróbować AI jakimś albo zmniejszyć dawkę i zobaczyć bo w tak krótkim czasie wątpię, że zrobiło Ci się to na dłużej, no ale specjalistą nie jestem. Może lekarz coś mądrego wymyśli.
Wysłana -
Wizytę mam na nadchodzący poniedziałek. Zobaczę, czy da radę mnie uratować z tymi sutami. Wczoraj miałem bić kolejny raz według zaleceń ale odpuszczam, nie zamierzam powiększyć tego świnstwa bardziej, już i tak jest źle.

Temat z trochę innej beczki. Po pierwszym strzale na nastepny dzień czułem się naprawdę nieźle, wyspałem się jak nigdy, była motywacja do działania, niezłe samopoczucie itd. a później kolejny dzien już słabszy, następny dzień to kolejne bicie ale właściwie nic nie dało a czułem się coraz gorzej fizycznie jak i psychicznie. Zastanawiam się co mogło być tego powodem? Następne strzały już też nic nie dawały. Jedyna poprawa to pierwsze 2 dni po pierwszym strzale, potem pochyła w dół i coraz gorzej...

Dodam, że najlepiej czułem się kiedy pierwszy raz w życiu dostałem podane hcg na testy w szpitalu. Wtedy czułem się jeszcze lepiej.


Zmieniony przez - Pat91 w dniu 2017-06-22 15:48:09
Wysłana -
Witam szukam osób do rozmowy na priv którzy mają hipogonadyzm hipogonadotropowy.
Strona 18 z 18
Dodaj odpowiedź