SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hiperlordoza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Witam, mam problem, nie wiem czy nie mam czasem hiperlordozy. Wystający brzuch mam też przez to że jak byłem mały to miałem krzywicę żeber(wystające żebra) niepokoją mnie natomiast wgłębienia na dole pleców. Jeśli to jest hiperlordoza czy coś innego to jak się mają do tego ćwiczenia na siłowni??






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nikt nie wie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
raczej nie wiedzę tudiaj jakiejs mega lordozy... A czy nie masz przypadkiem klaty szwskiej i wystających rzeber;>

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
szewskiej klaty nie mam :] jak już powiedziałem żebra trochę wystające mam na skutek krzywicy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
proponuje sie zająż zrzucaniem brzucha

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
to nic nie da :} fakt, trochę fatu jest, ale pare lat temu jak byłem chudy bardzo to i tak brzuch wystawał:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
to przypakuj to mięśnie/sylwetka sie wyrówna i bedzie elegancko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
wiele szczupłych dzieci ma duzy brzuch... A u Ciebie widąc tylko bemben , który sie prosi i ABS II

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 558
taki typowy , polski samar xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 558
i piwny , zapomnialem daodac ~~
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę wyprostować reki....

Następny temat

Szmery

WHEY premium