SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hierarchia odżywek i suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Czy ktoś mógłby ułożyć suplementy i odżywki (kreta, gainer, białko, aminki, gluta, zma, stymulatory testosteronu, bcca, hmb, dm, inozyna itp, itd...)od najskuteczniejszej do najmiejskutecznej. Dla osoby posiadającej diete, pełnoletniej i pragnącej jak najbardziej zwiększyć mase mięśniową. Aha, pomijając te które nie działają wcale lub działają słabo... Z góry dzięki....

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja sie tego nie podejme. Troche bez sensu i nierealne takie ukladanie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
raczej niemozliwe
rózne srodki mają rózne zastosowanie,wiec ciezko napisac który jest lepszy/skuteczniejszy

pradwa jest taka,ze wiekszosc odzywek/soopli przynosi najwiesze efekty po połączeniu z innymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
po pierwsze czmu dla doroslej ??? To chyba nie dla Ciebie bo z twojego nicku winika ze masz 15 latek wiec odpusc sobie suple

Po drugie nikt Ci czegos takiego nie ułozy (Chyba ze nie mysli , lub wg siebie ) bo jeden powie ze jakis supelement jest gicior a drugie powie ze to strata kasy , bo kazdy jest inny i reguje inaczej na dane bodzce , wiec nie ma sensu <yes> Musisz testowac na sobie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
taaaaa
przyznajcie sie lepiej, ze nie wiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
ja nie wiem ja zawsze myslałem, że karnityna jest numerem jeden wśród wszystkich

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio od kiedy zrobilo sie cieplo top 1 to dla mnie stymulatory testosteronu... w postaci opalonych laseczek w krotkich spodniczkach mmm

potem odzywki bialkowe takie jak piersi z kurczaka, serek wiejski czy tuna,

odzywki weglowodanowe jak np musli, kasza czy makaron

zdrowe tluszcze jak oliwa z oliwek czy olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
czemu dla dorosłej? bo dzieciak nie weźmie fenuplasta... A z tą hierarhią to chyba jednak nie najlepszy pomysł.. Poprostu po forum krąży wiele stereotypów np. kreta żądzi, hmb jest dla bogaczy a Dm to ściema chyba że znaczy dużo mety... Troszkę się w tym wszystkim zamieszałem i chciałem znać wasze zdanie

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta. serio. reszta to w 90% sciema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
nie pjerdol wal mjetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
takie posty są bez sensu
to tak jak by sie ktos pytal:co jest lepsze fat burner czy gainer?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki na ECA

Następny temat

co wybrac??

WHEY premium