SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-tec czy Ultimate?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11940
Jakiego gajnera wybrać? Kupić tańszego Hi-teca czy lepiej dorzucić trochę grosza i kupić Ultimate? A może kupić odżywkę białkową? Doradźcie mi please Ćwiczę 6 miechów i chciałbym przybrać trochę na masie, bo przy moich 196 cm waże tylko 72 kg. Staram trzymać odpowiednią dietę ale praca trzyzmianowa nieraz mi to uniemożliwa. Więc pomyślałem o jakiejś odżwyce. Z góry dzięki.

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
kup gainera!

moze byc super mass hi-teca
aczkolwiek najlepsze zdanie mam o mega mass z weidera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tak w takim wypadku gainer bedzie na miejscu.Czy hi-tec czy ultimate.Ja wybralbym jeszcze inna.Jak nie masz kasy to kup muslblasta a jak masz to wez weidera 2000 albo 4000(2000 jest tanszy i nie ma co przeplacac) albo super mass profesional hi-teca.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11940
No kaske mam to wezmę chyba Weidera. Moglibyście mi powiedzieć z czym to rozrabiać, kiedy pić, ile razy dziennie itp...

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
A ja polecam Kupic Ultimata w drugiej kolejnosci Hi-teca a w ostatniej dopiero weidera. Wedlug mnie jest najlepszy Ultimate gdyz ma 25g/100g bialka i to serwatki a 2 jest Hitec gdyz tez ma bialka tyle co ultimate i jego wartoscx biologiczn wynosi BV125. a Weider to typowe duzo kalori i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obszerny raport o GLUTAMINIE

Następny temat

Suplementacja

WHEY premium