SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Test AMG- Vorgall

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
witam wszystkich, nazywam się Piotrek, mam 26 lat, obecnie moim celem jest redukcja, od tego tygodnia zmieniłem trening z klasycznego splita (wreszcie!)na trening push/pull czyli każda partie ciała ćwiczymy dwa razy w tygodniu zamiast tylko raz. Dodatkowo po treningu siłowym rowerek 30 minut i w dni nietreningowe jeśli mam możliwość 40 minut treningu interwałowego na orbitreku lub rowerku.

Obecny przykładowy plan:

A1) PUSH
Poniedziałek:
- Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3 x 10-6.
- Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 2-3 x 10-6.
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 x 12-8
- Wyciskanie francuskie sztangi 3 x 12-8
- Wspięcia na palce stojąc 4 x 8-12.
- Wspięcia na palce siedząc 4 x 15-25.

B1) PULL
Wtorek:
- Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3-4 x max.
- Martwy ciąg 3 x 10-6.
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 x 12-10.
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 3 x 12-6.
- Przysiad ze sztangą z tyłu 4 x 10-5.
- PROSTOWNIE NÓG na maszynie 3 x 12-8

A2 ) PUSH
Czwartek:
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 3 x 12 - 8.
- rozpiętki 2-3 x 12-10.
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 x 12-8.
- pompki na poręczach 3 x max
- PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 2 x 12-8
- Wspięcia na palce stojąc 4 x 15-25.
- Wspięcia na palce na maszynie do wyciskania nogami 4 x 12.

B2) PULL
Piątek:
- Ściąganie drążka wyciągu nachwytem 4 serie.
- Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia podchwytem 3-4 serie.
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 serie.
- Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją nadgarstka 3 serie.
- UGINANIE RAMION chwytem młotkowy STOJĄC-Z RĄCZKĄ WYCIĄGU 2 x 12-8
- Przysiad ze sztangą z przodu / na maszynie 4 serie.
- UGINANIE NÓG W LEŻENIU 3 serie

DIETA:
przykładowa dieta w dni treningowe
1)płatki owsiane 50g
orzechy, kakao, miód
odżywka białkowa 50g
2)ryż brązowy 55g
mieso (indyk, kurczak) 200g
warzywa
łyżka stołowa oleju lnianego
3)przed treningowy
ryż brązowy 90g
mieso (indyk, kurczak) 200g
warzywa
łyżka stołowa oleju lnianego
4)po treningowy
ryż brązowy 90g
mieso (indyk, kurczak) 150g
warzywa
łyżka stołowa oleju lnianego
5)kolacja
ryż brązowy 55g
3 całe jaja gotowane
warzywa

W dni bez treningu zamiast w dwóch posiłkach po 90g ryżu jest 55g (duża miarka od odżywki)

SUPLEMENTACJA w dni treningowe
spalacz z 3g tauryny po obudzeniu
witaminy po śniadaniu
przed treningiem od dzisiaj AMG
pod koniec treningu siłowego a przed aerobami: 10g EAA, 50g Carbo
po aerobach 50g izolatu serwatki z 3 kapsułakmi omega 3


DZISIEJSZY TRENING

dzisiaj koło południa przyszła do mnie paczka z Hi-Tec A.M.G wiec od razu mogłem przetestować ten produkt przed treningowy, który zawiera wszystko co potrzebne jest właśnie przed treningiem

wykonałem dzisiaj trening
B1) PULL
Wtorek:
rozgrzewka 10m orbitrek
- Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4 x max.
- Martwy ciąg 4 x 10,5,5,3.
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia (tył barków)3 x max.
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 3 x 12,12,8.
- Przysiad ze sztangą z tyłu 4 x 10,8,6,5.
- PROSTOWaNIE NÓG na maszynie 3 x 12-8
wszędzie progresja ciężaru
na koniec 25 rowerek

wracając do AMG, porcję wypiłem jakieś 10m przed dotarciem na siłownie (dwie czubate miarki oraz 2 kapsułki), smak pomarańczowy chemiczny mocno ale da się wypić. Kilka minut po wypiciu poczułem uczucie ciepła, igiełki na ciele od beta alaniny oraz dosyć mocne pobudzenie i chęć do treningu. Trenowało mi się bardzo dobrze, miałem ochotę żeby wiecej zarzucić na sztangę. Pompa była bardzo dobra, dużo lepsza niż od Plutonium, które wcześniej stosowałem bezpośrednio przed AMG. Jedyny minus, który dzisiaj zauważyłem jest to że pod koniec treningu siłowego po jakiś 50 minutach przestałem odczuwać efekty, które wyżej opisałem.

Moja Ocena :

POMPA 4,5/5
POBUDZENIE 4/5
OGÓLNIE 4/5


dałbym lepsza ocenę jakby efekt utrzymałby się do końca treningu, zobaczymy co bedzie na następnym czyli w czwartek

Jeśli porównałbym odczucia do Plutonium to jak na razie wygrywa zdecydowanie AMG :) , jeśli chodzi o porównanie do nowości Olimpu to AMG bije to na głowę. To moje subiektywne odczucia po dopiero pierwszym treningu, nie mogę się doczekać następnych, które będę opisywał oczywiście w tym temacie, pozdrawiam

dziękuję firmie Hi-Tec za możliwość przetestowania nowego produktu A.M.G :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
działąsz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
Powodzenia!'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powodzenia i przyrostow

to ciekaw jestem bo dla mnie tez jak narazie nr 1 to plutonium .. moze bede mial podobne odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
witam, dzisiaj 2 trening na AMG

A2 ) PUSH
Czwartek:
10m rozgrzewka orbitrek
- Wyciskanie sztangi na poziomej 4 x 12,12,5,5
- rozpiętki 2 x 12-10.
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 x 15-8.
- pompki na poręczach 3 x max
- PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC (triceps)2 x 12-8
- Wspięcia na palce stojąc 4 x 15-25.
- Wspięcia na palce na maszynie do wyciskania nogami 4 x 12.
plus 2 cwiczenia na brzuch
na koniec 25m rowerek

na treningu czułem się bardzo dobrze, miałem dobry humor i chęć do rzucania żelastwem
dobra pompe poczułem przy ćwiczeniach na triceps, więcej zrobiłem powtórzeń przy pompkach na poręczach przy zachowaniu dobrej techniki. Dzisiaj nie czułem już mrowienia na ciele od beta alaniny ale nie było też żadnego zjazdu przy końcu treningu. Jestem zadowolony z dzisiejszego treningu i czuje że idę w dobrym kierunku.

Dzisiejsza ocena :

POMPA 4/5
POBUDZENIE 4/5
OGÓLNIE 4/5

następny trening w sobotę rano z uwagi na jutrzejsze święto. Będzie moc :).

PS zauważyłem, że AMG bardzo dobrze się rozpuszcza. Wystarczy machnąć szejkerem ze 3 razy i można już pić, nie zostaje nic w środku szejkera co by się nie chciało się rozpuścić. Za to plus duży bo często w tego typu produktach zostają takie nacieki w szejkerze że nawet zmywarka nie daje rady.

Jakby ktoś miał sugestie jak mógłbym lepiej wykorzystać potencjał AMG to proszę pisać, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
mysle, ze jesli chodzi o rozpuszczalnosc to kazdy produkt Hi Tec sie swietnie rozpuszcza i to jest tez duzy plus. Jak smak? bo ja kosztowalem tylko cytrynowy i obecnie rowniez mam pudlo tego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zobaczymy po czaasie jak tam rozwoj masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
witam

kolejny trening

B2) PULL
rozgrzewka 10m bieżnia
- Ściąganie drążka wyciągu nachwytem 4 serie.
- Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia podchwytem 4 serie.
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 serie.
- Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją nadgarstka 3 serie.
- UGINANIE RAMION chwytem młotkowy STOJĄC Z liną 2 x max
- wypychanie nóg na maszynie 4 serie.
- UGINANIE NÓG W LEŻENIU 3 serie
25m bieżnia

na trening musiałem się wybrać na inną siłownie dlatego mogłem skorzystać z bieżni i lepszego sprzętu. Trening poszedł mi bardzo dobrze, pompa była znowu bardzo dobra, szczególnie odczułem pompe przy wiosłowaniu sztangą. Dodatkowo potliwośc też bardzo dobra - cała koszulka jak wrzucona do wody więc się nie op*****lam :) Sylwetka coraz lepiej wygląda, optycznie coraz większy się robię mimo ze kilogramów nie przybywa. O to chodzi. Jak na razie jestem b. zadowolony z AMG, przy ogarniętej diecie, ciężkim, właściwie ukierunkowanym treningu można oczekiwać sporych efektów nawet bez dodatkowego wspomagania spod lady, pozdro

PS smak AMG jak wcześniej chyba pisałem chemiczny ale można wypić nie zmuszając się na siłę, taki vibovit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
witam, dzisiaj 5 trening i rozpoczęcie drugiego tygodnia na AMG

dzisiejszy trening
A1) PUSH
Poniedziałek:
rozgrzewka: 10m orbitrek
- Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 12,5,5,
ostatnia seria drop set 3/6/12
- Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 12,8
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy 7,6,6,5
- Wyciskanie francuskie sztangi 3 x 12-8
- Wspięcia na palce stojąc 4 x 8-12.
- Wspięcia na palce siedząc 4 x 15-25.
2 cwiczenia brzuch
30m rowerek
czas całego treningu 1:45

posiłek przedtreningowy:
90g ryż brązowy, ok 200g pierś z kurczaka, łyżka oleju lnianego, brokuły, pomidor

Spostrzeżenia :

AMG wypiłem ponad godzine po posiłku i już kilka minut póżniej byłem na siłowni. Czułem się dobrze, lepiej mi się ćwiczyło klatkę niż tydzień wcześniej, lepiej czułem trenowany mięsień i zwiększyłem trochę ciężary. Efekty pomału widać tj waga dzisiaj pokazała 99,9 podczas treningu (mniej o ponad kilogram od tygodnia, dwóch), definicja się poprawia ale jeszcze długa droga...
Libido też jakby wzrosło (w AMG są składniki mogące je zwiększać DAA, tribulus itd) myślę że właśnie głównie dzięki AMG.
Zauważyłem też że jedzenie na kolacje jajek nie jest przynajmniej dla mnie dobrym pomysłem, po chudym mięsie (mała ilość) spokojniejszy mam sen i nie muszę wstawać w nocy do łazienki. Spróbuję też może zamiast odżywki białkowej z płatkami i orzechami na śniadanie zjadać pełnowartościowy posiłek, może to pomoże w pozbywaniu się tłuszczu.

Jutro kolejny trening, napewno na 100 procent :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to wlasnie jest robienie masy .. gabaryty do gory a nie jak czesto mozna zauwazyc jak to ludzie oceniaja rozwoj masy na podstawie wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
TRENING 6

B1) PULL
Wtorek:
rozgrzewka 10m orbitrek
- Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4 x max.
- Martwy ciąg 8x110kg,6x130kg, 4x150kg, 4x160kg drop set 8x110kg
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2 x max.
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 12x40kg, 8x45,8x45kg.
- PROSTOWNIE NÓG na maszynie 3 x 12-8
- Przysiad ze sztangą z tyłu 10x80kg,5x100kg, 5x100kg
rowerek 25m

porcję AMG wypiłem jak zwykle ponad godzinę po posiłku, już po kilku minutach poczułem pompę na plecach w drodze na siłownie jeszcze nie zaczynając ćwiczyć. Na siłowni było bardzo duszno co wpływało na wydolność na treningu. Trening rozpocząłem od ćwiczeń na plecy, lepiej wychodziło podciąganie a przy martwym ciągu dołożyłem więcej obciążenia i dobrze czułem trenowaną partię. Ale ten martwy ciąg mnie strasznie wypompował z sił razem z brakiem świeżego powietrza, później już trening nie był taki przyjemny. Po plecach w dalszej części treningu już nie miałem siły więcej dołożyć ciężaru niż tydzień wcześniej a na koniec jeszcze przysiady, które już wykonałem stosunkowo małym ciężarem. Po kilku dniach takich letnich temperatur na pewno organizm się już przyzwyczai i będzie lepiej to znosił (dzisiaj było 29 stopni w Lublinie). Priorytetem wciąż pozostaje zrzucenie nadmiaru sadła a jak jeszcze dorzucę trochę dobrej masy to jeszcze lepiej. Kiedyś ze 3 lata temu ćwicząc pierwszy raz HST obniżyłem poziom tkanki tłuszczowej ale też zwiększyłem obwody i siłę więc się da w pewnych okolicznościach. Jutro aeroby w postaci prac w ogrodzie a następny trening na AMG we czwartek, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Test AMG- Batista.

Następny temat

Jakie białko jest w Micellar Casein??

WHEY premium