SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Whey Mass Builder

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30758

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369


Whey Mass Builder

Opis
Whey Mass Builder to wysokokaloryczny, węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. Whey Mass Builder to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów, oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśniach. Whey Mass Builder dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych w odpowiednich proporcjach i ilości, potrzebnych do potreningowej regeneracji tkanki mięśniowej oraz przyrostów mięśni w fazie nadkompensacji. Źródłem aminokwasów w Whey Mass Builder jest kompozycja białka serwatkowego z białkiem pszenicznym, która zapewnia wysoką przyswajalność i wartość biologiczną preparatu. Dodatkowo Whey Mass Builder wzbogacony został o kompletny zestaw witamin z grupy B, C i E, niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu przemian energetycznych podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Wysoka zawartość kalorii, składników odżywczych i witamin zapewni kulturyście maksymalny przyrost masy ciała. Preparat przeznaczony jest dla zawodników szczupłych o szybkiej przemianie materii w okresie budowania masy ciała i siły mięśniowej a także dla przedstawicieli sportów wytrzymałościowych w celu całościowego uzupełnienia diety
Zalecane dawkowanie

Około 50g (5 łyżek stołowych) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka

-Dni treningowe: spożywać cztery razy dziennie- rano po przebudzeniu, dwie godziny przed treningiem, około pół godziny po treningu, godzinę przed snem.
-Dni nietreningowe: spożywać trzy razy dziennie zaraz po posiłku lub jako smaczny osobny posiłek (szczególnie z uwzględnieniem porannej i wieczornej porcji)
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Whey Mass Builder
Porcja 50g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 1500 g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 190kcal
Białko 10g
Węglowodany 36,4g
Tłuszcz 0,5g
Witamina C 15,0 mg
Witamina B3 4,5 mg
Witamina E 2,5 mg
Witamina B5 1,5 mg
Witamina B6 0,5 mg
Witamina B2 0,4 mg
Witamina B1 0,35 mg
Folacyna 50 μg
Biotyna 40 μg
Witamina B12 0,25 μg
Zawartość aminokwasów w 100 g białka
Alanina 3,9 g
Arginina 3,1 g
Kwas asparaginowy 6,9 g
Cystyna/Cysteina 2,7 g
Kwas glutaminowy/ Glutamina 26,5 g
Glicyna 2,5 g
Histydyna 1,9 g
Izoleucyna 4,3 g
Leucyna 9,3 g
Lizyna 6,1 g
Metionina 2,2 g
Fenyloalanina 4,7 g
Prolina 8,4 g
Seryna 5,2 g
Treonina 4,2 g
Tryptofan 1,5 g
Tyrozyna 3,4 g
Walina 4,4 g
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
jakie opienie? bral ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Mialem smak czekoladowy bananowy i truskawkowy Nigdy wiecej nie kupie czekoladowego!!! Musialem sie niezle nameczyc zeby to pic Banan i truskawka bardzo dobre w smaku Rozpuszczalnosc rowniez bez zarzutow Gainer spelnia swoje zadania oczywiscie jak jest uzupelnieniem diety Polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
mam czekolade i z mlekiem nie za dobre, ale da sie wypić. Cena bardzo dobra, sprobuje innych smakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Smak vanilia. Mieszam razem z mlekiem i kakao. Rozpuszczalność dobra. Smak pijąc bez kakao według mnie świetny. Efekty to raczej dla osób pijących 3 dawki dziennie. Ja pije raz dziennie w dni treningowe do uzupełnienia po treningu i nie zawsze w dni nietreningowe, więc ciężko powiedzieć czy coś na masie poszło;))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Temat widzę trochę stary, ale jak ktoś będzie szukał opinii na czasie o tym gainerze to dodaje swoją. Właśnie skończyłem brać paczkę 3,5 kg o smaku waniliowym. Powiem tak. Na początku smakował, po mniej więcej 2 tyg musiałem się zmuszać do picia. Po prostu odrzucało mnie. Co do skuteczności, piłem 3 razy dziennie tak jak podawali na paczce (zaraz po przebudzeniu, 2 godz przed treningiem i 30 min po treningu. Dawkę przed snem odpuszczałem). Piłem oczywiście jako uzupełnienie diety i przytyłem 9kg. Moim zdaniem bardzo dobry wynik, ponieważ mam bardzo szybką przemianę materii i zawsze ciężko było mi złapać masę. Naprawdę polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2627
Spoko gainerek smak truskawkowy ok zero piany dobrze sie rozpuszcza ,miałem activlaba to porównanie do tego to activlab mass up to najgorsze ścierwo jakie piłem smak czekoladowy smierdzi jak u starego chłopa w domu słaba rozpuszczalnosc po rozpuszczeniu gesta konsystencja w 100 g na 300mil mleka. Hi tec 20g białka w 100g z tego 5 g przenicy wiec te 5 g to nie ma sie co przejmowac po otwarciu ładny zapach truskawki jak lody truskawkowe takie tanie ; p jak za taka cene bardzo fajna sprawa Polecam .

Zmieniony przez - Bullit w dniu 2013-05-31 09:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Ogólnie mówiąc aktualnie biorę ten gainer o smaku truskawkowym ,smak nie jest zbyt wyrazisty ale może być .Piję go z mlekiem bo z wodą niestety tragedia ;p .Aktualnie zjadłem już 1,5kg w skali od 1 do 10 dałbym 6+ bo cena nie jest tragiczna i według Mnie w takiej kwocie nic dużo lepszego nie dostaniecie.Więc polecam Mimo wszystko ale wydaje Mi się że smak czekoladowy byłby lepszy .Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Pierwszy raz odżywka bardziej smakuje mi z wodą niż z mlekiem W dodatku pojawiające się grudki przy mleku powodują że lepiej wypić z wodą. Rozpuszczalność ok, smak wanilia.
2

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 317
smak jaki wybrałem to truskawka i to był mój błąd.Niebwiem jak z innymi smakach ale tej truskawki prawie nie czuć.Gdy pije z mlekiem to pod koniec aż mnie mili a z wodą to nie ma o czym mówić.Piana to jakaś porażka jest jest jakieś 4cm, np wlewam 250ml mleka mieszam i patrzę na shaker a piany jest do 500ml, czyli piany jest 250ml.Mam jeszcze tego gainera jakieś 4kg muszę jakoś wytrzymać. Rozpuszczalnosc jedynie jest bardzo dobra nie ma Gródek. Następnym razem lepiej będzie dołożyć te 30zl np do uns mass shocker czy chociaż do mass activator.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - X Pump

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - Vasobolan

WHEY premium