SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HiTec bez atestu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem
Słuchajcie koledzy, właśnie jutro miałem zamiar nabyć gainera + aminokwasy z HiTec'a i okazało się, że nie mają już atestu, bo wszystkie ich produkty są oparte na żelatynie wołowej. Tak mi powiedzieli w sklepie, który był ich przedstawicielem. Natomiast sam HiTec cały czas się reklamuje i robi ciekawe "promocje". Co mamy o tym sądzić?
Pozdrawiam i liczę na jakieś komentarze.

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla wszystkich zainteresowanych tematem atestów Hi Tec'a na kapsułki żelatynowe udostępniamy na stronie http://www.hitec.pl/dokumenty.html zeskanowane dokumenty dopuszczające importowane przez nas odżywki do sprzedaży. Ponadto każda dostawa podlega kontoli władz sanitarnych, po której wydawane są odrębne orzeczenia o jakości zdrowotnej poszczególnych produktów.Przykładowy atest z dostawy z zeszłego miesiąca również został zamieszczony na ww stronie (proszę zwrócić szczególną uwagę na produkt (Glutaforce-kapsułki)i czas dostawy (afery żelatynowe). W razie kolejnych wątpliwości chętnie służymy pomocą.

Hi Tec Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe-Kajko i Kokosz-debeściacki komiks,Mirmił, Hegemon,kapral i społka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojownik, już Cię lubię

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tekst z Kajka i Kokosza do dzis pamietam.
A wracajac do HiTec-u, tak tez sobie myslalem, ze cos z tymi kapsulkami moze byc nie tak, przy tej calej nagonce na "wsciekla" krowe.
Poza tym wszyscy importerzy odzywek i komponentow do odzywek, maja obecnie duze klopoty ze sprowadzeniem towaru do Polski.

Pozdrowka

Zmieniony przez - Maku w dniu 01-03-31 14:16:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo cieszę się, że nasi klienci interesują się swoim zdrowiem, gdyż w ten sposób my LEGALNI IMPORTERZY suplementów dla sportowców mamy wreszcie szansę zaistnieć na rynku kulturystycznym. Dementuje wszelkie plotki, że nie mamy atestów!!! Wprawdzie posiadamy produkty w kapsułkach, ale jesteśmy zwolnieni z zakazów dotyczących produktów żelatynowych, ponieważ nasza żelatyna jest żelatyną farmaceutyczną, tą samą którą używają koncerny farmaceutyczne na całym świecie. Odwiedźcie parę aptek, a przekonacie się, że nie wycofano naszych produktów z obrotu. Dla szczególnie zainteresowanych udostępniamy do wglądu certyfikaty potwierdzające moje słowa. A dlaczego robimy promocje...? Niestety nie dlatego, jak twierdzą niektórzy życzliwi, że wysprzedajemy magazyny, ale utrzymujemy naszą strategię "co miesiąc inny produkt w promocji". Bliższych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Pozdrowienia

Hi Tec Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję refleksu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
do Hi-Tec: wyślij mi atesty (polskie) na wasze wyroby.
do wyboru: e mail, lub fax 076/8350900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też jeśli można proszę o atest:
[email protected]
lub
022 5221991
jeśli będzie wysłane faksem to proszę o potwierdzenie mailem, że poszło.
dziękuję i pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
dla mnie kojarzycie się z monopolistą typu TPSA. Po prostu nie wierzę Wam. jadłem Wasze odżywki kilogramami, a przyrosty cienizna (nie jak w reklamach). Nie zawsze reklama potrafi uczynić coś z niczego. W mojej pakerni "przejedliście się". Proszę o przesłanie POLSKICH certyfikatów na mój adres mailowy: [email protected] Jeśli to zrobicie, zmienie zdanie

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Ja rowniez jako klient prosze o te testy, bo najadlem sie waszej zelatynki i sam nie jestem pewien czy sie nie zatrulem jakims swinstwem. [email protected].

A co do efektow to chyba to kwestia indywidualna, bo ja po kreatynie Hitecea na efekty nie narzekam.. Ale bialko maja obrzydliwe :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
taa... bialko mnie zrazilo do ich firmy.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Fitmax

Następny temat

Kreatyna OLIMP

WHEY premium