SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hg Balance

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Na FB rozmawiałem z facetem ,czy ten produkt może zwiększyć wzrost.On powiedział,że w moim wieku 22 lat idealnie .Nie jestem za stary.Ze mogę wyciągnąć nawet kilka cm.Potem chciał mnie namówić ,żebym ja zakupił ten produkt,nie ma żadnych skutków ubocznych?Czy ktoś to bral?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Zielin
w składzie kofeina, tribulus i jakiś GHfakctor -7. Przecież to kolejny cudowny produkt w stylu 10 cm w bicku w miesiąc



Dokladnie jak wyżej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Chodzi o hormon wzrostu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Nie sadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
kamilplnk
Chodzi o hormon wzrostu?

Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Amg27
Nie sadze

Mi też śmierdzi tutaj szambem co wali na km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
przecież to jakiś badziew w kapsach ,na ori hgh nawet nie licz na jakiś wzrost w tym wieku już

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
lodzianin1
przecież to jakiś badziew w kapsach ,na ori hgh nawet nie licz na jakiś wzrost w tym wieku już

Próbowałeś tego suplementu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
lodzianin1
przecież to jakiś badziew w kapsach ,na ori hgh nawet nie licz na jakiś wzrost w tym wieku już

Powiedzial ,że urosnąć mogę parę cm facet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
diox96
lodzianin1
przecież to jakiś badziew w kapsach ,na ori hgh nawet nie licz na jakiś wzrost w tym wieku już

Próbowałeś tego suplementu?

Jesli 96 to Twoj rocznik to kolega mniej wiecej wtedy zaczynal kokaowac wiec wie o czym pisze i nie musi wszystkiego probowac zeby miec zdanie tymbardziej ze ktos chce Cie naciagnac ewidentnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
diox96
lodzianin1
przecież to jakiś badziew w kapsach ,na ori hgh nawet nie licz na jakiś wzrost w tym wieku już

Powiedzial ,że urosnąć mogę parę cm facet.


a co miał ci powiedzieć nie kupuj bo to złom??
żadne gh co wychodziło czy to w kapsach czy to w płynach i wziewne nie podnosiło ani hgh ani igfu
nawet jak bys dał apteczne hgh to szanse na wzrost w tym wieku jakikolwiek jest bliski zeru
biłem kilka razy hgh i teraz też leci już jakiś czas i jak miałem 187 cm tak mam cały czas od ponad 20 lat

tak więc odpuść bo szkoda kaski nic na tym nie zyskasz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Słyszałem ,że koszykarze wyprówaja w górę między 21-25 rokiem życia.Czytalem to na niektorych forach sportowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endokrynolog htz POMOC

Następny temat

Testa, T3 i clomid

WHEY premium