SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hg Balance

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
kolego szanse praktycznie zerowe , a jak bys chciał jednak bawić się w apteczne hgh to zjedza cię koszta
Musisz się pogodzić ze swoim wzrostem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
http://m.sfd.pl/Gh_balance_-t1009463.html

Już o tych ziółkach pisali , pomóc pewno nie pomoże a ino stówę stracisz.
Ogólnie wszystkie te super specyfiki to tylko dobra lekrama i naciąganie ludzi na kase a działanie równe 0. Popytaj ludzi co walą Ori gh ile podrośli , a i porównaj ceny ile za gh się płaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie mam do Ciebie już zdrowia, przestań p******ić głupoty, g**** urośniesz, będziesz już kurduplem z problemami psychicznymi, homoseksualizmem, problemami z czytaniem itp o których wypisujesz na forum.

Koszykarze moze i urośli ale Ty nie jesteś koszykarzem, to że masz piłkę do kosza nie czyni Cię koszykarzem.

Nie wiem czy to do Ciebie dotrze ale moze poproś kogoś by Ci to przeczytał.

Niedługo się pożegnasz z forum, żeby nie było że nie ostrzegałem.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
no anubis sie wkur..ił:). Ale czasami tak trzeba zeby co niektóry zrozumiał. Ja powinienem miec chyba 3 metry przez tyle lat brania gh haha
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
anubis84
Nie mam do Ciebie już zdrowia, przestań p******ić głupoty, g**** urośniesz, będziesz już kurduplem z problemami psychicznymi, homoseksualizmem, problemami z czytaniem itp o których wypisujesz na forum.

Koszykarze moze i urośli ale Ty nie jesteś koszykarzem, to że masz piłkę do kosza nie czyni Cię koszykarzem.

Nie wiem czy to do Ciebie dotrze ale moze poproś kogoś by Ci to przeczytał.

Niedługo się pożegnasz z forum, żeby nie było że nie ostrzegałem.


Kolega Marcin podsumował idealnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
azazelll
no anubis sie wkur..ił:). Ale czasami tak trzeba zeby co niektóry zrozumiał. Ja powinienem miec chyba 3 metry przez tyle lat brania gh haha


. I laga tak długa, że zamiast paska byś nosił do obowiązywania się.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
anubis84
Nie mam do Ciebie już zdrowia, przestań p******ić głupoty, g**** urośniesz, będziesz już kurduplem z problemami psychicznymi, homoseksualizmem, problemami z czytaniem itp o których wypisujesz na forum.

Koszykarze moze i urośli ale Ty nie jesteś koszykarzem, to że masz piłkę do kosza nie czyni Cię koszykarzem.

Nie wiem czy to do Ciebie dotrze ale moze poproś kogoś by Ci to przeczytał.

Niedługo się pożegnasz z forum, żeby nie było że nie ostrzegałem.


Czyli już też wiem wszystko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
diox96
Słyszałem ,że koszykarze wyprówaja w górę między 21-25 rokiem życia.Czytalem to na niektorych forach sportowych.


A na forum SFD czytałeś ze nie masz szans na bycie dwumetrowcem ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
e-lite
diox96
Słyszałem ,że koszykarze wyprówaja w górę między 21-25 rokiem życia.Czytalem to na niektorych forach sportowych.


A na forum SFD czytałeś ze nie masz szans na bycie dwumetrowcem ?


Nie chcę być dwumetrowcem.Nie każdy ma 2 metry wzrostu.Nie maże o dwóch metrach ,bo to nie realne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
Nic ten środek co nie da

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endokrynolog htz POMOC

Następny temat

Testa, T3 i clomid

WHEY premium