SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Herbatki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znacie jakieś dobre i zdrowe herbatki, np. ziołowe?
Do zielonej nie mogę się przekonać. Jest wstrętna w smaku.
No i co ze zwykłą herbatą ? Pić czy nie ?
Lato się zbliża i prawdę mówiąc nic tak mi nie gasi pragnienia jak chłodna lekko osłodzona herbatka.

MooMoo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja popijam regularnie i w duzych ilosciach zielona herbatke firmy Tekanne - co prawda jest w ekspresach, ale smak ma OK.

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziwie sie, ze ci nie smakuje herbata zielona za 2,50 w sklepie. Takie sa paskudne. Ja kupilem sobie w specjalnym sklepie herbacianym i jest pyszna. Pamietaj, ze nie nalezy jej duzo sypac, zancznie mniej niz przy zwyklej herbacie, i krotko parzyc. Nie ma lepszej:)

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to nie była ta za 2,5 Ja tez lubię te sklepiki herbaciane i tam też znalazłam ( tylko raz ! ) zielona która byla dobra. Była z jaśminem. Trzeba było jednak bardzo uważać z parzeniem bo po chwili robiła sie gorzka jak nie wiem co.

MooMoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej :) Co d herbaty to przede wszystkim zielona jasminowa - nie robiac reklamy moge powiedziec ze mam w tej chwili AhmadTea - potrafi sie parzyc godzinami i nie robi sie gorzka. Po drugie przepyszna jest zielona herbata z opuncja figowa - znajomy kiedys dal mi sprobowac i nie moge sie od niej uwolnic ;)) Poza tym lubie wszelkie herbalki owocowe - malinowa (dobra na przeziebienia), z dzikiej rozy (strasznie moczopedna ;)), wieloowocowa, z hibiskusa dobra jest tez kokosowa ;)) Trzeba tylko zwrocic uwage zeby to byla herbata owocowa a nie czarna aromatyzowana - te owszem - przy parzeniu traca swoj zaplanowany smak i robia sie gorzkie jak zwykla herbata. Oprocz tego zielonej herbaty nie nalezy zalewac wrzatkiem ale odczekac az sie woda troche odstoi - ma wtedy zdecydowanie inny smak niz zalewana wrzatkiem. Smacznego zycze ;))

Stassi
Gdyby młodość wiedziała a starość mogła... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Eeee... właściwe to Przedmówczyni wyczerpała temat. Również życzę smacznego :)

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A znacie możę jakiś fajny sklep z herbatą w Poznaniu?

Życie jest komedią dla tych, którzy myślą, i tradegią dla tych, którzy czują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Przecież zieloną herbate można kupić w każdej aptece )) przynajmniej w krakowie )


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Przecież zieloną herbate można kupić w każdej aptece )) przynajmniej w Krakowie )


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Przecież zieloną herbate można kupić w każdej aptece )) przynajmniej w Krakowie )


"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Stary, przecież np zieloną herbatke zresztą i inne można kupić w każdej aptece, przynajmniej w Krakowie ))

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2500
Sprubój zielinej herbaty JAPOŃSKIEJ, np. Yerba Mate. Japońskie sa duzo łagodniejsze w smaku, nie mają goryczki.
W/W herbatę można parzyć nawet 2 razy. Drugi napar jest smaczniejszy(!) I jeszcze jedno. Nigdy wrzątek. 70 stopni i 10 mninut pod przykryciem. pracochłonne, ale warto.
SMACZNEGO!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kakao:)

Następny temat

Odrzywianie

WHEY premium