SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Herbata z bratka??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1809
Cze, przeczytałem tu, że herbata z bratka oczyszcza organizm i zapobiega powstawania pryszczy, a więc kupiłem i piję to "g****", bo nie dobre jak diabli. Dodajecie coś do tej herbaty żeby poprawić smak?? I tam pisze żeby pić to 2-3 razy(po każdym posiłku), czy tyle razy to pijecie??
Ile osób to stosuje i czy im to naprawdę pomogło?????

Drożdże??
Mam jeszcze jedno pytanko jak by mógł ktoś pomóc był bym wdzięczny. Również tu przeczytałem, że jedzenie drożdży pomaga a więc kupiłem, ale ma może ktoś jakiś przepis, z czymś to pomieszać chyba trzeba, bo same drożdże to chyba bym zjadł i WC.
Proszę was o odpowiedzi, z góry 100 krotne dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 643
Możesz kupić w aptece drożdże lekarskie w tabletkach - np. Dolovit Torula (preparat specjalnie stworzony do pomocy w walce z trądzikiem - źródło wit. B) lub Humavit.

~kosmiczny grysik~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
tez pije codzien herbate z bratkka i łykam drozdze w tabsach i jest git a do smaku herbaty da sie przyzwyczaic po paru dniach pije ją jak wode:]

forsuj mięsnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta herbata to super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1809
"Dolovit Torula" te tabletki można stosować bez kolsultacji lekarza??
Czy dostane je bez recepty?? I ile one kosztują?? I czy są skuteczne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 643
Dolovit Torula to drożdże - tylko pod postacią tabletki. Pozwala to między innymi uniknąć stykania się z niezbyt zachęcającym do konsumpcji smakiem drożdży spożywczych. Dostaniesz je w aptece bez recepty. Cena około 15-20 zł za opakowanie. Tańszym odpowiednikiem jest Humavit (mniejsza cena i więcej tabletek). Skuteczność jest indywidualna - innymi słowy mogą pomóc w walce z problemami z cerą.

http://www.roche.pl/otc/lek.php?lid=37 

~kosmiczny grysik~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Czesc hrabata z bartatka dziala jak sie ja dopowiednio stsoujenajlepszy ma skutek kiedy piejmy ja nadczo codzinnie rano. wieczorem przed pojsciem spac powinnismy ja zaparzyc przykryc talerzykiem i tak ja zostawic do rana! gdy wstajemy pijemy ja przed sniadaniem! mozna rano dolac troche cieplej wody zeby nie byla zimnapic okolo 3 miesiecy! Ona chamuje wydzielanie stanów ropnych! nie powoduje ze syfy znikaja poprostu je chamuje! na pryszcze ogolnie polecam serie mikrodermabrazji i po problemie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
pije 2 miechy to herbate i duzo lepsza cere mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
można też łykać wyciąg z bratka w tabletkach, dla tych którzy nie lubią herbaty z bratkiem. Co do droźdźy to tonik benzacne zawiera z nich wyciąg.

zamiast mikrodermabrazji wystarczy użyć retinoidów, kwasów AHA lub kwasu azelaizylowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Ja też piłem herbatę z bratka, na mnie szybko podziałała. Najpierw wysypało mi dużo pryszczy, a później oczyściło cerę. Od tego czasu sporadycznie pojawia mi się coś na twarzy.

Naturalne wspomaganie diety -> http://www.naturaherbaty.pl <-herbata i inne zioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czynnik Rh

Następny temat

po jakim czasie znikaja blizny?

WHEY premium