SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Hepa merz

Wysłana -
1. WIEK:24
2. WAGA: 91
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:
-udo:
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8
6. DIETA: 3500
-białko: 300
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 120
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: 5-6x
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 8
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie robie silowo
-martwy ciąg: nie robi3
-przysid: 200 max

PYTANIE: leci redukcja końcówka juz wszystko pięknie leci 1250g omy , 700 tren enenn i 700 mastera i 5 tydz clenu 180mgc i pytanko byłem wczoraj próby zbadać i są 3x wywalone i coś tam muli mam hepa merz 30 saszetek jedna dziennie starczy? I prawdopodobnie prolaktyna wywalona bo libido jest ale bez szału a wynik będzie dopiero we wtorek to 0,5 tab cabasteru poleci na tydzień to powinno załatwić sprawę ale odnośnie cyklu ile czasu lecieliscie z clenem bo cchciałem jeszcze tydzień lece 5 dni on 2 off za tydzień mam urlop i wakacje chciał bym jeszcze polecieć z tym.cyklem do konca wakacji ale zejść z dawek powiedzmy testa do 750-1000 a master i tren do 400 żeby jeszcze formę utrzymać przez wakacje czy ma to sens czy juz straci to swoją moc i zacząć sobie schodzić z dawek i konczyc ? Redukcja była gdzieś 16 tyg ze 103 do 91 cel do 90 jest w tym tyg
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
O wątrobę chodzi?
Jakie badania robiłeś ??
Wysłana -
Alat 132.71 . Norma 0.00-41.00
Aspat 113.11 norma 0.00-37.00
Bilirubina całkowita 1.61 noram0.30-1.20
27.53 norma5.13-20.52
Fosfataza alkaiczna 27.76 norma 30.00-128.00
GGTP 21.32 norma 0.00-55.00

ile szazetek hepa-merz dziennie mogę dawać wrzuciłem jedna popołudniu i wszystkie dolegliwości minęły czyli zamulenie i lekki ucisk wątroby i tak jak wspomniałem za tydzień mam urlop i kończę redukcję jestem na clenie 5 tydz 5 dni on i 2 dni off chciałem go jeszcze tydzień pociągnąć czy lepiej już odstawić czy nie jest on tak hepatoksyczny dla wątroby oraz czy jest sens pociągnąć jeszczeparę tyg ten cykl tylko zejść z dawek powiedzmy testach z 1250 na 750-1000 a tren i master do 400 i tak.sobie to ciągnąć jeszcze.parę tyg żeby utrzymać formę potem planuje roztrenowanie mostek i wejście na masę
Wysłana -
grube dawki lecisz, zawsze mnie zastanawiało jak to jest ze zawodnicy biorą o wiele mniejsze dawki od przecietnego Kowalskiego na siłowni. Towar nie zrobi za ciebie roboty. W sensie az takie dawki. Dobry igf, hgh, insa dobra micha to robi robotę a nie takie dawki. Ale bez spiny your choice:)
Wysłana -
Oj żebyś się nie zdziwił ze nie jeden tutaj leci większe a forma jeszcze z 1-2 kg i można wyjsc na scene heh
Wysłana -
to ja wiem ze biorą, jestem tutaj kolego od wielu lat
Wysłana -
azazelll
grube dawki lecisz, zawsze mnie zastanawiało jak to jest ze zawodnicy biorą o wiele mniejsze dawki od przecietnego Kowalskiego na siłowni. Towar nie zrobi za ciebie roboty. W sensie az takie dawki. Dobry igf, hgh, insa dobra micha to robi robotę a nie takie dawki. Ale bez spiny your choice:)

Żebyś się nie zdziwił ike zawodnicy wala. 4-6 środków na raz. Pogadalbys z kimś w 4 oczy to może prawdę by Ci powiedział.

Zmieniony przez - Gumiśśś w dniu 2018-07-01 21:21:08
Wysłana -
stary co ty mnie uczysz, topowi polscy zawodnicy to moi koledzy a kilku nazwałbym przyjacielem. Wiec wiem ile biorą . Sam jestem pod opieką Milosa Sarceva, czyli obecnie trenerski Top 1 w swiecie kulturystyki Pro. I takich dawek nie rozpisuje a umówilismy sie ze ma mnie traktowac jak zawodników pro, bo mam zamiar gruby postep zrobic.

poza tym zgadzam sie ze 4 srodki to norma, ale liczy sie ile ogólnie gramów wbijasz. sam mam kolege co wbija tygodniowo 4,5 grama towaru. tylko po co?

Zmieniony przez - azazelll w dniu 2018-07-01 21:26:41
Wysłana -
Odbloku nie planuje hcg podawane cały czas okresowo noi właśnie pytałem ile mogę podawać tego hepa czy jedna saszetka dziennie czy dwie i czy jest sens schodzić z tych dawek Mastera i trenu do 400 tyg , testa tez obniżyć i sobie lajtowo ciągnąć i trzymac formę przez wakacje czy wywalić Mastera potem tren i lecieć na samym tesciu za tydzień zaczynam urlop i robie tydz przerwy od silki jestem po 16-17 tyg redukcji w tym tyg planuje zejść do 90 kg było 103 i zakończyć redukcję bo zmeczeie juz daje o sobie znaki szczególnie ścięgna wysuszone strasznie
Wysłana -
Ja bym zostawił sam test i hcg. Bo rozumiem, że po wakacjach zamierzasz dalej tluc?
Wysłana -
Nie musi być od razu po wakacjach teraz bym chciał w szczególności utrzymać formę przez wakacje na jaka pracowałem 17 tyg za tydzień lub dwa robie tydz przerwy od silki wiadomo na wczasach trochę syfu wleci ale po powrócie z wakacji chciał bym jeszcze trochę to ubić co tam zalapie heh a wiadomo bez towaru będzie ciężko tren Juz idzie 16-17 tyg straciłem rachube saidy co jakis czas poty i k***ica no stop ale do się wytrzymać
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź