SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hepa merz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ketchup123
Jednak nie będę miał cabasteru tylko bromo od pół tab na noc przez jaki okres ? Bo bromo jeszcze nie brałem






Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2018-07-05 17:26:52



Duży + to nie jest, daj 0,5tabs ed przez 7dni, kolejne 2tyg 1tabs.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Wczoraj wieczorem wziete pół tab to dzis do południa taki kisiel w głowie ze masakra ile takie skutki się utrzymują po tym bo to jakaś tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Panowie jeszcze takie pytanko tada wale 3X AMP na tydzień dzisiaj drugi strzał domięśniowo i do tego mam 50 AMP solcoserylu będę bić 1 AMP ed i tu pytanko podczas tej redukcji było trochę urazów i chciał bym to bić domięśniowo w kaptur w udo bo były naderwane kaptur w robocie a udo przy przysiadach przy 180 dosyć porządnie naderwalo ale już jest dobrze tylko w robocie kaptur odczuwam i trochę ścięgna obolałe w przedraminiu bo wysuszenie jest juz konkretne teraz mam urlop to się regeneruje czy w kabel to mogę walnąć zwykła piątka rozrobiana z solą 1:1 czy się nie p******ic i normalnie walić domięśniowo i nie będzie różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc ketchup.
Sorry ze odkopuje. Drazyles temat tych nerek i podwyzszonej echogenicznisci?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxa, prop i Master SWISS REMEDIES

Następny temat

cykl jelfa testosteron enan

WHEY premium