SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Hemoroidy

Wysłana -
Piszecie tutaj o zabiegach na hemoroidy oraz o operacji. Ale tak naprawde to nie jest wskazane od razu pójście pod nóż. Jest bardzo wiele lżejszych i mniej inwazyjnych zabiegów na hemoroidy. Na pewno na samym początku nie pchałbym się w coś takiego. Równiez miałem co było spowodowane głównie zawodem jaki wykonuję ( jestem kierowcą a u tej grupy hemoroidy są dosyć częśte). I pomogły maści plus wspomniane Procto Vitale.
Wysłana -
To oczywiste, zabieg jest zawsze ostatecznością w dodatku najpierw trzeba ustalić przyczynę ich powstawania.
Wysłana -
Usunięty przez anubis84 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Maści nie pomagają przy tych schorzeniu. Doraźnie można sobie stosować, sporo tego reklamują, jednak większość to ściema i nie załatwia problemu w ogóle.
Wysłana -
Nie prawda, na w początkowej fazie hemoroidów są przydatne, bo zmniejszają swędzenie i ból. Sam stosowałem maści i do tego zioła ( w moim przypadku Procto Vitale) i poradziłem sobie sam z tą chorobą.
Wysłana -
Hemoroidy to jest problem związany z układem żylnym i powierzchowne traktowanie sprawy nie jest rozwiązaniem w tym przypadku.
Wysłana -
Też tak myślę, najlepiej jest się wybrać do dobrego specjalisty, ale tutaj chyba ludzie mają na myśli profilaktykę, jeśli chodzi o te suplementy czy zioła.
Wysłana -
Nie zauważyłem żeby było tu o profilaktyce, poz tym raczej nikt kto nie problemu się nie interesuje temat bo i jak
Wysłana -
Thanks for the good ideas to bring it. I know a lot more. :)[color=#e1e1e1][size=1px] คาสิโนบนมือถือ[/url] :J hahaha
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź