SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hemoroidy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 77906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 390
Dostałem od lekarki jakieś tabletki do łykania, i czopki, ale tutaj się doczytałem, że czopki mogą podrażniać, lepiej zastosować maści?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
a co z martwym ciągiem i ćwiczeniami "na nogi" tylko z wagą ciała np: wskakiwanie na ławeczkę obunóż, wyskoki z kolanami do klatki, jumpy, jump-lunges ?
A wyniesienia do obaleń?

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Ja niestety jakiś czas temu się tego nabawiłem. Najgorzej nie jest w czasie ćwiczeń ale w robocie. Mam pracę siedzącą tak wiec po kilku godzinach przed komputerem bardzo mnie piecze oraz odczuwam znaczny dyskomfort. Czy ktoś z Was moze brał zioła Procto Vitale? Czytałem w jednym z artykułów,że może byc to skuteczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Najważniejsza kwestia to ustalenie przyczyny skąd się one biorą bo mogą być choćby spowodowane poprzez nadciśnienie wrotne w wątrobie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Procto Vitale to jeden z popularniejszych ziołowych środków na hemoroidy. Możesz spróbować bo na pewno Ci nie zaszkodzi i często ma o wiele lepsze działanie niż leki ( polecam w połączeniu z maściami). Zawiera w sobie rdest, szałwię, skrzyp i prawoślaz a każde z tych ziół jest polecane w leczeniu hemoroidów. Najważniejsze jest jednak ustalenie przyczyny. Czy kontaktowaleś się z proktologiem albo chociażby z lekarzem rodzinnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
W przyszłym tygodniu jesem umówiony na wiytę do proktologa. Moj rodzinny powiedział abym to skonsultował ze specjalista bo on sam moze co najwyżej polecić to co polecają w aptece. Udało mi sie dostac na fundusz, aż się zdziwile,ze kolejka na fundusz to w moim miście tydzień. No zobaczymy co mi doradz. Na razie mam dwie maści Ecer stosowałeś może sam ten srodek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Jakbym sam wczesniej go nie brał to bym tutaj o nim nie pisał. Nie oczekuj efektu od razu bo nie tak działają zioła. Działanie jest po jakims czasie ale i tak jest o wiele lepsze od jakichkolwiek tabletek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
A i z tą wizyta to miałeś szczęscie. Czasami zdarza sie,ze ktoś rezygnuje z wizyty i druga osoba wskakuje na to miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
Jakiś czas temu miałem wykonywany zabieg barrona. Całość trwała bardzo krótko, lekarz prowadzący bardzo w porządku, dopytywał się o moje samopoczucie kilka razy. Gojenie również uważam za udane, wiadomo czasem odczuwałem lekki dyskomfort, ale koniec końców nie bolało aż tak bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Czesc jestem tutaj nowa i trafiłam na Twój komentarz o hemoroidach. Hemoroidy to delikatny temat i w zasadzie nikt o nim nie mówi bo wstyd… Ja miałam po porodzie moich dwojga dzieci, ale teraz jest lepiej. Używałam maści, którą dał mi ginekolog, ale chyba domowe sposoby pomogły mi najbardziej, tzn nasiadówki w cieplej wodzie, zdrowa dieta , wypróżnianie o tej samej porze dnia… zerknij tutaj jest sporo dobrej informacji o domowych sposobach na hemoroidy, mam nadzieje ze Ci sie przyda


Zmieniony przez - Lisa2017 w dniu 2017-01-10 14:42:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kofeina i trądzik

Następny temat

odpowiednia fryzura dla mezczyzny

WHEY premium