SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help Me PLZ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
witam wszystkich!:]
chciałbym żebyście jako zawodowcy odpoweidzieli mi na kilka pytań(tylko prosze bez głupich odpowiedzi typu "ugh...spadaj stąd <lol>" lub "weź idź stąd poczytać książki" , bo właśnie po to jest forum żeby Ci o mniejszej wiedzy na temat odżywek i suplementów dowiedzieli sie o nich co nie co , a nie tylko zgarniali opier*** za niewiedzie , pozatym takie odpowiedzi są jeszcze bardziej denerwujące niż głupie tematy...prosiłbym o sensowne wypoweidzenia)
no więc tak:
mam lat 15 , 178cm wzrostu , waże 75kg. jeśli chodzi o odżywki i suplementy to spożywalem wcześniej tylko 1kg mass XXl , ale tylko przy ćwiczeniach domowych(szczerze-nie mialem zbyt wtedy o tym pojęcia , myslalem ze odzywki to nie wiadomo jakie cuda co dadza mi mase i klase...) , ale to już dawno i nieprawda , teraz na siłce ćwicze od 2 tygodni , domowo(pompki , brzuszki , hantelkiem , i na worku boksuje) od półtora miecha co do diety to narazie nie mam lecz już od wtorku-środy zaczynam(jeszcze układam...potem też zamieszcze do oceny ;]), mam już kupione następujące odżywki:
Hi TEc protein 1kg
Hi Tec Carbo 3kg
Hi Tec Glutamine 200g
Megabol Gainer 737 1,5kg
a w planie mam zamiar dokupić:
BioTech USA Amino Fuel 120 tabl(a może coś zamiast tego??bardziej opłaca sie wziąść BCAA czy pozostałe aminokwasy...a może jakiś set to i to??zależy mi raczej mna czymś nie za drogim...a nawet bardzo tanim...cośraczej za 50zł...może Trec amino 4500 , albo Egg Amino Acid Megabola??co polecacie??)
Vialmax Tauryna MegaCaps 120 kaps
Trec Life EnerGGY 60tabl



no i następujące pytania(troche ich jest...)
0.czy HMB mogłoby być dostarczane razem z tymi wszystkimi odżywkami , czy wziąść je dopiero jak przybiore nieco na masie??


1.czy wziąść sobie BioTech USA Amino Fuel 120tabl , czy może coś zamiast tego??lepiej wziąść aminokwasy BCAA czy taki zestaw wszystkich aminokwasów??(przypominam że glutamine już mam a tauryne będe brał)czy może Trec Amino 4500 , albo Egg Amino Acid Megabola??
2.czy te odżywki są dosyć dobre??to traki zestaw startowy ala masa
3.czy pomogą mi te odżywki spalić troche tłuszczyku któego mam na brzuchu??
4.czy narazie odstawić odżywki w ciemny kąt , i ćwiczyć na suchara przez jakiśczas(jak tak to jaki??)(ćwicze dopiero 2 tygodnie na siłce) , czy normalnie już lecieć z tym wszystkim , z czym bym miał lepsze efekty??
5.czy opłaca mi sie wziąść teraz już na początek kreatynke , czy dopiero za jakiś czas??
6.Czy odżywki energetyczne(np .Trec Life EnerGGY) nic nie zaszkodzą młodemu organizmowi(Spotkałem sie z opiniami że żzeń szeń i guarana nie są zbyt polecane dla młodych ludzi)??
7.jeżeli kreatyna mogła by być dobra dla mnie , to zacząć od monohydrantu , jabłczanu/etylu czy może odrazu stak kreatynowy??
8.co po walnięciu tego cyklu by mi pasowało??(np. Nitrobolon+nitro Pro Gen czy cuś...)



Jeżeli można , to nie tylko odpowiedzcie na pytania " tak/nie" , chciałbym sie dowiedzieć czemu , żeby troche pogłębić (a raczej coś skumać :P) moją wiedze na temat odżywek , np je1.czy wziąść sobie BioTech USA Amino Fuel 120tabl , czy może coś zamiast tego??lepiej wziąść aminokwasy BCAA czy taki zestaw wszystkich aminokwasów??(przypominam że glutamine już mam a tauryne będe brał)czy może Trec Amino 4500 , albo Egg Amino Acid Megabola??
2.czy te odżywki są dosyć dobre??to traki zestaw startowy ala masa
3.czy pomogą mi te odżywki spalić troche tłuszczyku któego mam na brzuchu??
4.czy narazie odstawić odżywki w ciemny kąt , i ćwiczyć na suchara przez jakiśczas(jak tak to jaki??)(ćwicze dopiero 2 tygodnie na siłce) , czy normalnie już lecieć z tym wszystkim , z czym bym miał lepsze efekty??
5.czy opłaca mi sie wziąść teraz już na początek kreatynke , czy dopiero za jakiś czas??
6.Czy odżywki energetyczne(np .Trec Life EnerGGY) nic nie zaszkodzą młodemu organizmowi(Spotkałem sie z opiniami że żzeń szeń i guarana nie są zbyt polecane dla młodych ludzi)??
7.jeżeli kreatyna mogła by być dobra dla mnie , to zacząć od monohydrantu , jabłczanu/etylu czy może odrazu stak kreatynowy??
8.co po walnięciu tego cyklu by mi pasowało??(np. Bitrobolon+nitro Pro Gen , a potem HMB+jakaś dobra kreatyna)



jeżeli możecie , to nie odpowiadajcie zwykłymi stwierdzenjiami "tak/nie" , tylko uzasadnijce tę wypowiedź , potwierdźcie ją argumentami , gdyż chciałbym troche pogłębić swoją wiedze na temat odżywek i supli , np jeżeli narazie mam nie brać odzywek tlyko jechać na sucho , to czemu??


aha , interesuje mnie jeszcze jedna rzecz...z tego co wyczytalem na forum , stosowanie sterydów nie jest polecane dla młodych ludzi(przypominam-mam 15 lat) , ale też pare osó mi mówiło że np strzałów nie bierz , ale możesz walnąć se jakąś kuracje z metki...co wy na to??czy metanabol mógłby mi coś zaszkodzić , czy raczej nic mi strasznego po nim nie będzie...??


BARDZO , ALE TO BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZI NA TE TEMATY ,NAJLEPIEJ PRZEZ DUŻĄ ILOŚĆ FORUMOWICZÓW , GDYŻ TE INFO SĄ MI BARDZO POTRZEBNE.

z góry wielkie THX


ps.
sorki że post taki długi , ale wolal1.czy wziąść sobie BioTech USA Amino Fuel 120tabl , czy może coś zamiast tego??lepiej wziąść aminokwasy BCAA czy taki zestaw wszystkich aminokwasów??(przypominam że glutamine już mam a tauryne będe brał)czy może Trec Amino 4500 , albo Egg Amino Acid Megabola??
2.czy te odżywki są dosyć dobre??to traki zestaw startowy ala masa
3.czy pomogą mi te odżywki spalić troche tłuszczyku któego mam na brzuchu??
4.czy narazie odstawić odżywki w ciemny kąt , i ćwiczyć na suchara przez jakiśczas(jak tak to jaki??)(ćwicze dopiero 2 tygodnie na siłce) , czy normalnie już lecieć z tym wszystkim , z czym bym miał lepsze efekty??
5.czy opłaca mi sie wziąść teraz już na początek kreatynke , czy dopiero za jakiś czas??
6.Czy odżywki energetyczne(np .Trec Life EnerGGY) nic nie zaszkodzą młodemu organizmowi(Spotkałem sie z opiniami że żzeń szeń i guarana nie są zbyt polecane dla młodych ludzi)??
7.jeżeli kreatyna mogła by być dobra dla mnie , to zacząć od monohydrantu , jabłczanu/etylu czy może odrazu stak kreatynowy??
8.co po walnięciu tego cyklu by mi pasowało??(np. Bitrobolon+nitro Pro Gen , a potem HMB+jakaś dobra kreatyna)
9.czy konopia jest raczej niezbyt dobra dla ćwiczących??czy może palenie Cannabis Sativa/Indica nie ma tu nic do rzeczy??

jeżeli możecie , to nie odpowieadajcie krótkimi stwierdzeniami/zaprzeczeniami, tylko potweirdzcie wypowiedź argumentami itp , bo chciałbym troche pogłębić swoją wiezde na temat supli i odżywek(nie piszcie TAK/Nie , tylko powiedzcie czemu??co gdzie jak i wogle o co kaman)


aha, mam jeszcze jedno pytanie...z forum SFD wyczytałęm że sotsowanie sterydów w tym wieku(przypominam-15lat) nie jest zalecane , a nawet przeciwwskazane , ale obijało mi sie o uszy że "fakt , kuć to sie nie kuj narazie , ale metke mógłbyś zacząć jeść w tym wieku , dobrze to by Ci zrobiło" co Wy na ten temat sądzicie??czy mógłbym sobie jakąś kuracje z metki dowalić??jak tak to za jaki czas??<BŁAGAM!!tylko bez wypowiedzi <lol> idź z tąd gówniarzu , taki młody , zerowy staż a chce już anaboliki brać...po to jest forum żeby sie pytać i żebyście odpowiadali mało doświadczonym na ten temat , a nie żęby z nich targać lache...>


PS.
może i post troche długi , ale starałem sie wszystko dokładnie od deski do deski napisać i rozspisać.BARDZO PROSZE O FACHOWE ODPOEIDZI , NA PYTANIA ZAWARTE W TEJ WIADOMOŚCI , NAJLEPIEJ JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY FORUMOWICZÓW , ZALEŻY MI NA TYM BARDZO.


z góry wielkie THX i pozdro!!

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Nie znasz nawet regulaminu. Nic mi sie nie nalezy bo nie ptrzeklinam. Tobie sie nalezy bo nie wykopuje sie starych tematow a ostro dlatego ze lamiesz reguklamin a jest chyba po to zeby go przestrzegac ale jak chcesz, jesli go nie bedziesz przestrzegal dostaniesz 1 ostrzezenie a potem BAN. Wiec nie rob takich rzeczy nastepnym razem. Masz na 1 stronie dosc duzo tematow i czesto nowe dochodza wiec masz co czytac.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
nie chce mi sie tyle czytac
pzdr

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
KU*** M**...cośsie z*****o z klawiaturka i jakos mi smieszne tam namieszało(myslałem że mi sie coś skasowało i pisałem praz enty , a to sie kopiowało i gdzieś indziej wklejało :/...nie wiem jak , ale jakoś sie zrobiło...)...no to ten post powinien brzmieć tak:


witam wszystkich!:]
chciałbym żebyście jako zawodowcy odpoweidzieli mi na kilka pytań(tylko prosze bez głupich odpowiedzi typu "ugh...spadaj stąd <lol>" lub "weź idź stąd poczytać książki" , bo właśnie po to jest forum żeby Ci o mniejszej wiedzy na temat odżywek i suplementów dowiedzieli sie o nich co nie co , a nie tylko zgarniali opier*** za niewiedzie , pozatym takie odpowiedzi są jeszcze bardziej denerwujące niż głupie tematy...prosiłbym o sensowne wypoweidzenia)
no więc tak:
mam lat 15 , 178cm wzrostu , waże 75kg. jeśli chodzi o odżywki i suplementy to spożywalem wcześniej tylko 1kg mass XXl , ale tylko przy ćwiczeniach domowych(szczerze-nie mialem zbyt wtedy o tym pojęcia , myslalem ze odzywki to nie wiadomo jakie cuda co dadza mi mase i klase...) , ale to już dawno i nieprawda , teraz na siłce ćwicze od 2 tygodni , domowo(pompki , brzuszki , hantelkiem , i na worku boksuje) od półtora miecha co do diety to narazie nie mam lecz już od wtorku-środy zaczynam(jeszcze układam...potem też zamieszcze do oceny ;]), mam już kupione następujące odżywki:
Hi TEc protein 1kg
Hi Tec Carbo 3kg
Hi Tec Glutamine 200g
Megabol Gainer 737 1,5kg
a w planie mam zamiar dokupić:
BioTech USA Amino Fuel 120 tabl(a może coś zamiast tego??bardziej opłaca sie wziąść BCAA czy pozostałe aminokwasy...a może jakiś set to i to??zależy mi raczej mna czymś nie za drogim...a nawet bardzo tanim...cośraczej za 50zł...może Trec amino 4500 , albo Egg Amino Acid Megabola??co polecacie??)
Vialmax Tauryna MegaCaps 120 kaps
Trec Life EnerGGY 60tabl


0.czy HMB dobre by było do tej kuracji??czy lepiej jakbym je dopiero sobie zaaplikował po tym , jak nabiore masy??
1.czy wziąść sobie BioTech USA Amino Fuel 120tabl , czy może coś zamiast tego??lepiej wziąść aminokwasy BCAA czy taki zestaw wszystkich aminokwasów??(przypominam że glutamine już mam a tauryne będe brał)czy może Trec Amino 4500 , albo Egg Amino Acid Megabola??
2.czy te odżywki są dosyć dobre??to traki zestaw startowy ala masa
3.czy pomogą mi te odżywki spalić troche tłuszczyku któego mam na brzuchu??
4.czy narazie odstawić odżywki w ciemny kąt , i ćwiczyć na suchara przez jakiśczas(jak tak to jaki??)(ćwicze dopiero 2 tygodnie na siłce) , czy normalnie już lecieć z tym wszystkim , z czym bym miał lepsze efekty??
5.czy opłaca mi sie wziąść teraz już na początek kreatynke , czy dopiero za jakiś czas??
6.Czy odżywki energetyczne(np .Trec Life EnerGGY) nic nie zaszkodzą młodemu organizmowi(Spotkałem sie z opiniami że żzeń szeń i guarana nie są zbyt polecane dla młodych ludzi)??
7.jeżeli kreatyna mogła by być dobra dla mnie , to zacząć od monohydrantu , jabłczanu/etylu czy może odrazu stak kreatynowy??
8.co po walnięciu tego cyklu by mi pasowało??(np. Bitrobolon+nitro Pro Gen , a potem HMB+jakaś dobra kreatyna)
9.czy konopia jest raczej niezbyt dobra dla ćwiczących??czy może palenie Cannabis Sativa/Indica nie ma tu nic do rzeczy??

jeżeli możecie , to nie odpowieadajcie krótkimi stwierdzeniami/zaprzeczeniami, tylko potweirdzcie wypowiedź argumentami itp , bo chciałbym troche pogłębić swoją wiezde na temat supli i odżywek(nie piszcie TAK/Nie , tylko powiedzcie czemu??co gdzie jak i wogle o co kaman)


aha, mam jeszcze jedno pytanie...z forum SFD wyczytałęm że sotsowanie sterydów w tym wieku(przypominam-15lat) nie jest zalecane , a nawet przeciwwskazane , ale obijało mi sie o uszy że "fakt , kuć to sie nie kuj narazie , ale metke mógłbyś zacząć jeść w tym wieku , dobrze to by Ci zrobiło" co Wy na ten temat sądzicie??czy mógłbym sobie jakąś kuracje z metki dowalić??jak tak to za jaki czas??<BŁAGAM!!tylko bez wypowiedzi <lol> idź z tąd gówniarzu , taki młody , zerowy staż a chce już anaboliki brać...po to jest forum żeby sie pytać i żebyście odpowiadali mało doświadczonym na ten temat , a nie żęby z nich targać lache...>


PS.
może i post troche długi , ale starałem sie wszystko dokładnie od deski do deski napisać i rozspisać.BARDZO PROSZE O FACHOWE ODPOEIDZI , NA PYTANIA ZAWARTE W TEJ WIADOMOŚCI , NAJLEPIEJ JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY FORUMOWICZÓW , ZALEŻY MI NA TYM BARDZO.


z góry wielkie THX i pozdro!!

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już Ci odpowiem, tylko pozbieram to do kupy
nie gorączkuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Wszystkiego nie przeczytalem ale okiem rzucielm wiec tak:
1. Uloz diete.
2. Poczytaj posty w treningu(te pogrubione u góry) i uloz trening na mase.
3. Pocwicz chociaz 6 miechow na silce normalnej i dopiero mysl o odzywkach
4. O koksie zapomnij.
Pozdro

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
no i masz odpowiedz
podziekuj ładnie

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
No wlasnie podziekuj

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
a i o sogu nie zapomnij

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Ty badz cicho nic nie zrobiles i Sogow masz wiecej

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
serek ja mowie o sogu dla Ciebie
a dla mnie chociaż świąteczną pocztówke

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
0. możesz hmb , nie ma przeszkód, ale licz się z kosztami, bo suplementacja musi trwać (dodatkowo nie ufaj reklamie tego środka)
1. na Twoim miejscu zupełnie olałbym aminy (i glutaminę też, taurynę zresztą też)
2. mogą być, jednakże skup się na diecie
3. to już wyjdzie w praniu, że tak powiem...to zależy od treningu, diety...oprócz tego chyba chcesz robić masę a ciężko palić fat i łapać kilogramy
4. zaiste najlepiejby było poćwiczyć jakiś dłuższy czas na "sucharka", uczyć się techniki, dopracować dietę, poznać własny organizm
i tu w zasadzie powinien skończyć się ten post imo
5. zdecydowanie za "jakiś" czas
6. nie zaszkodzą, jeśli będą dawkowane w racjonalnych ilościach
7. na kreatynę zdecydowanie za wcześnie
8. się pomyśli innym razem

z tym metanabolem to chyba jakiś żart, tak?

krótka piłka - dieta i tylko ona
do tego odpowiedni trening i regeneracja + te odżywki które masz, jako uzupełnienie diety
na tym etapie nic więcej Ci nie potrzeba
powodzenia i rośnij!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na mase miesniowa

Następny temat

Gainer z górnej półki

WHEY premium