SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Hcg

Wysłana -
Witam. Mam pytanie dotyczace hcg. Wiem ze sa rozne protokoly brania. Podawanie ciagle, co pare tygodni. Rozmawialem o tym z pewna osoba i twierdzi ze hcg powinno podawac sie co 8tygodni, 500j co 2 dni. Ze podawanie ciagle to jest wysylanie sprzecznego sygnalu do organizmu. Dlatego chcialem zapytac, jak jest najlepiej waszym zdaniem? I jak to jest z tym podawaniem ciaglym. Ankietem mam w innym temacie.

Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To w innym temacie czekaj na odpowiedz
Wysłana -
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Wysłana -
1. WIEK: 29
2. WAGA: 77
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 115
-udo: 61
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA: trzymana
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0, jestem w trakcie pierwszego
8. TRENING: Wytrzymalosciowy
9. CEL CYKLU:masa, pozniej redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: ok13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2700kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg:200
-przysiad: 160
Wysłana -
podstawowe pytanie o jakim cyklu rozmawiamy
Wysłana -
Przerobiłem różne sposoby brania hcg. Najczęściej podawałem co 7-8 tyg 2x2500 iu e4d. Ostatnio 2 razy dawałem co 8 tyg 1000 iu e2d i ten sposób mi podpasował. Ale podkreślam, oba sposoby są wg mnie git, podobnie zresztą jak np ciągłe podawanie hcg na cyklu. Nie jestem w stanie tego podeprzeć jakimikolwiek badaniami itd, ale tyle mogę napisać z mojej praktyki
Wysłana -
Dzieki za odpowiedz. Rozmawiamy o cyklu polrocznym. Na razie takie planuje robic. W maju schodze z pierwszego. Podawalem hcg ciagle. Jest to dla mnie uciazliwe ze wzgledu na charakter pracy-czeste wyjazdy. Dlatego przy kolejnym cyklu rozwazam opcje podawania co jakis czas. I jak to sie ma z wysylaniem sprzecznego sygnalu-kolejny mit?
Wysłana -
Przy tak długim cyklu, daj co 7-8 tyg 5000 iu rozbite na tyle dawek ile Ci pasuje (1000 e2d, 2500 e4d np) i będzie git
Wysłana -
Fakt, że stałe podawanie 2x w tygodniu 500iu może być uciążliwe tym bardziej, że trzeba to trzymać w lodówce. Można to robić i na czuja typu "o jajka mi zmalały trzeba przybić", ale to jest działanie na zasadzie ratowania tego co się już zepsuło. Moim zdaniem lepiej zapobiegać.
Wysłana -
ja dla uproszczenia oraz dodatkowo że uważam że co 8 tyg to za mało tego hcg podaję co miesiąc zawsze i wbijam 1 każdego miesiąca 5000 jm
możesz sobie podzielić 2*2500 co 3 dni lub ampe na 3 części i bić co 2 dni
Wysłana -
2500j podajesz podskornie czy juz domiesniowo?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź