SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardcorowy trening wg MONSTER DIABLO

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyciskanie sztangielek złączonych ze sobą na ławce skośnej w górę+przenoszenie sztangielki za głowę leżąc na lekkim skosie+rozpiętki na ławce poziomej w 3 seriach 7+14+21.Jak widać każde ćwiczenie to inny kąt ustawienia ławki,zaczynamy od 7 powtórzeń,drugie ćwiczenie 14,a trzecie 21 i najważniejsze,że nie zmniejszamy ciężaru przez wszystkie serie na każdym ćwiczeniu.Ja potrzebowałem pomocy w 3 serii przy rozpiętkach,ręce odmówiły już posłuszeństwa.Pompa niesamowita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 ćwiczeniem było krzyżowanie linek wyciągu górnego w 3 seriach 20 powtórzeń,zmniejszałem ciężar i 30 powtórzeń w 2 serii i 50 powtórzeń w 3 serii i oczywiście mniejszy znów ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak prezentował się wczorajszy trening na klatkę...uwierzcie mi masakryczna pompa i mega ból...ale tak właśnie trenuję.Wczoraj trenowałem jeszcze bicepsy i to zamierzam za chwilę opisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 ćwiczenie na biceps to uginanie przedramion ze sztangielkami w 4 seriach po 20 powtórzeń z tym,że 10 powtórzeń wykonujemy jedn ą ręką,zmieniamy na drugą,wracamy znów do prawej ręki i 10 powtórzeń i znów lewa...pompa konkretna.2 ćwiczenie to modlitewnik na dolnym wyciągu krótkim drążkiem prostym i tu 3-4 serii 10 powtórzeń ze spięciem w szczycie plus 10 powtórzeń tym samym ciężarem szybkie i energiczne ruchy,3 ćwiczenie to uginanie przedramion ze sztangielkami znów stojąc chwyt młotkowy 3 serie i każda seria z drop setem 12,10,15 powtórzeń.Jest tak,ze nie zawsze wybieram te same ćwiczenia i ćwiczę intuicyjnie,ale wczoraj wypadło na taki zestaw 3 ćwiczeń.Na końcu treningu robię 4-5 ćwiczeń na brzuch około 25 minut wg systemu Arnolda,wieczorem robię znów brzuch około 15-20 minut.Tak wygląda mój jeden dzień ćwiczeń...jak widzicie dla mnie kulturystyka to 24 h w mojej głowie i sercu,mimo iż mam dwójkę dzieci i mnóstwo pracy,ale uważam,że człowiek może przenosić góry,jeśli tylko zechce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jeśli macie marzenia ,wytyczcie sobie drogę ku temu,ale na początku tej drogi musicie przyjąć jedną zasadę...strącania w otchłań zapomnienia ludzi,którym ściska dupę z powodu Waszych celów."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Jeśli macie marzenia ,wytyczcie sobie drogę ku temu,ale na początku tej drogi musicie przyjąć jedną zasadę...strącania w otchłań zapomnienia ludzi,którym ściska dupę z powodu Waszych celów."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Diablo, proponuję jakoś sensownie prowadzić tego bloga/dziennik, bo wrzucanie 10 postów pod rząd wygląda bardzo nie estetycznie, a i obserwujących może to drażnić przez co będzie ich mniej. Zaglądnij jak w dziale "Przygotowanie do zawodów" chłopaki i dziewczyny prowadzą swoje dzienniki.
Oczywiście powiedzenia
Też kojarzę cie z Kielc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diablo to do dziś jedna z moich ulubionych gier na PCta i konsole ;)
dziennik zapowiada się ciekawie, podglądam i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za uwagi i postaram się być bardziej rzeczowy i koszyka konkretny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A oto zapowiedź relacji z treningu pleców i tricepsów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] - SFORCIA - Czas na równowagę i powrót do formy!!

Następny temat

[BLOG] bialutki21- bieganie i budowanie jakościowej masy

WHEY premium