SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardcorowy trening wg MONSTER DIABLO

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam wszystkich chętnych do mojego świata treningu HARD...

Wiele razy słyszeliście o genetyce w kulturystyce i tego,że bez niej nie ma na co liczyć w świecie kulturystyki.
Genetyka jest ważna...pewnie...to podstawa,ale czym jest genetyka bez ciężkiej pracy.Czy Kai Greene jest genetycznie ukształtowany idealnie?czy Branch Warren ma piękną sylwetkę V?Otóż nie...
Oni ciężko pracują nad własnymi słabościami,aby ich braki genetyczne co do sylwetki umknęły sędziom,gdy będą patrzeć na całokształt ciężkiej pracy nad własnym ciałem.
Chce Wam pokazać drogę,którą możecie osiągnąć max swoich możliwości mimo braków w swojej idealności.

A więc dzisiaj zacznę od motta,które będzie nam przyświecać podczas Waszej podróży ze mną w HARDCOROWYM klimacie treningu siłowego.
Mottem będzie :Wyciśnij z siebie 100 %,a potem zrób to ponownie:







Zmieniony przez - Diablo666 w dniu 2017-06-19 19:23:29

Zmieniony przez - Diablo666 w dniu 2017-06-19 23:28:15
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diablo666
Zapraszam wszystkich chętnych do mojego świata treningu HARD...

Wiele razy słyszeliście o genetyce w kulturystyce i tego,że bez niej nie ma na co liczyć w świecie kulturystyki.
Genetyka jest ważna...pewnie...to podstawa,ale czym jest genetyka bez ciężkiej pracy.Czy Kai Greene jest genetycznie ukształtowany idealnie?czy Branch Warren ma piękną sylwetkę V?Otóż nie...
Oni ciężko pracują nad własnymi słabościami,aby ich braki genetyczne co do sylwetki umknęły sędziom,gdy będą patrzeć na całokształt ciężkiej pracy nad własnym ciałem.
Chce Wam pokazać drogę,którą możecie osiągnąć max swoich możliwości mimo braków w swojej idealności.

A więc dzisiaj zacznę od motta,które będzie nam przyświecać podczas Waszej podróży ze mną w HARDCOROWYM klimacie treningu siłowego.
Mottem będzie :Wyciśnij z siebie 100 %,a potem zrób to ponownie:

Moją słabą stroną były plecy...ale zawziąłem się i nie dałem sobie wmówić, że mając 40 lat nie jestem w stanie poprawić czegoś,czego nie zbudowałem za małolata.








Zmieniony przez - Diablo666 w dniu 2017-06-19 19:23:29

Zmieniony przez - Diablo666 w dniu 2017-06-19 23:28:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Witamy,witamy i czekamy na kontynuację tematu

Pamiętam Cię z zawodów w Opolu -masa potężna .





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jako samouk i samotnie przygotowujący swoją bazę treningowo dietetyczną chcę wreszcie pokazać potężną masę z klasą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiele razy słyszałem,ze bez sponsora i na uboczu samotnie nie dojdę do tego,co osiągają Ci wszyscy,którzy mają sponsorów i opiekę trenerską...22 lata ciężkich treningów pokażą wkrótce,ze wielu się myliło...






Zmieniony przez - Diablo666 w dniu 2017-06-20 00:08:59

Zmieniony przez - Diablo666 w dniu 2017-06-20 00:12:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cieszę się, że mnie ktokolwiek kojarzy...tym bardziej, że ciągle jestem na dorobku sportowych osiągnięć.
Dzisiaj się przedstawię i wrzucę słowo motywacyjnego wstępu przed opisem sposobu i metod moich treningów.
Nazywam się Mariusz"Diablo"Kwolek,mam 40 lat, jestem kulturystą wagi ciężkiej i ćwiczę od 22 lat...moim guru jest tytan pracy Bramach Warren i to wiele mówi o moim podejściu do treningów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najczęstszym zarzutem jaki słyszę wobec siebie jest brak docięcia tej wielkiej masy... powtarzam... jestem cholernie zawzięty...w tym roku pokażę docięcie i dobrej jakości masę i jutro przedstawię krok po kroku każdy dzień moich HARD treningów podczas redukcji.
Aktualna forma brzucha, najsłabszej z moich grup w sensie docięcia na zawodach...do zawodów Kielcach zostało 3 tygodnie... wierzycie we mnie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7 rano 20 czerwiec 2017...
Wczoraj był poniedziałek i pierwszy dzień treningowy tygodnia.Trening klatki piersiowej cz.1 oraz bicepsów.
Rano na czczo 25 minut interwały 30/30 i 50 min cardio po treningu.
A oto zestaw na klatę:
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skośnej w górę 20,15,12,10,8 drop set 10,15 około minuty przerwy pomiędzy seriami.
Chwyt szeroki,sztanga pod szyję, głębokie ruchy i pełny zakres ruchu z zatrzymaniem w szczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drugim ćwiczeniem było wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej średnim rozstawem rąk serie 6(5+1 wymuszony),2*12,2*25 i ważne,aby ciężar był stały przy danej ilości powtórzeń, serie po 25 powtórzeń szybkim tempem z asekuracją (uwierzcie mi Będzie potrzebna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 ćwiczenie to krzyżowanie linek wyciągu dolnego plus wyciskanie sztangi leżąc na ławce skośnej w dół, zasada wstępnego zmęczenia i zaczynamy od linek.
4 serie 20+12 stały ciężar i każda seria wyciskania to inny rozstaw rąk i im szerzej tym bardziej pod szyję, wężej to opuszczanie ciężaru w kierunku sutek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 ćwiczeniem była kombinacja 3 ćwiczeń,którą nazwałem "Progresywnym oczkiem".
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] - SFORCIA - Czas na równowagę i powrót do formy!!

Następny temat

[BLOG] bialutki21- bieganie i budowanie jakościowej masy

WHEY premium