SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantle w wieku 15 lat?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Polecamy sie na przyszłość.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Siemanko mam pytanie jeszcze bo układam plan treningowy z tymi hantlami i nie wiem od czego zaczynać taki trening czy od bicepsow albo np. Od Tricepsu czy jest jakaś zasada od jakiej partii zaczynać trening? A i nóg nie robię bo mam problemy z kolanami i nie mogę zginac za bardzo kolan bo może to źle wpływać.



Zmieniony przez - Antek2003 w dniu 2018-06-08 21:47:58

Zmieniony przez - Antek2003 w dniu 2018-06-08 21:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 305
Jeżeli zamierzasz trenowac tylko biceps/triceps to nie ma żadnej różnicy, ale jak chciałbyś trenowac wieksza oraz mniejsza partie na jednej sesji treningowej przykladowo plecy z bicepsem to wtedy juz zaczynasz od partii wiekszej czyli w tym przypadku od pleców.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Siema bardzo mi pomogliście z wyborem hantli jak i ćwiczeniami może moglibyście rzucić okiem na plan treningowy jakim zamierzam ćwiczyć usunąć niepotrzebne ćwiczenia i bardzo mi zależy żeby określić ilość powtórzeń i serii dałem wszędzie 3s po 8-12 powtórzeń ale myślę że powinno być inaczej bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

Nóg nie mogę ćwiczyć ze względu na kolana dlatego nóg nie ma w planie zamierzam w soboty ćwiczyć np. Przedramienia, łydki, kaptury co o tym myślicie




Zmieniony przez - Antek2003 w dniu 2018-07-06 18:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Klatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Barki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Triceps

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Plecy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Biceps

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak na Twój sprzęt to plan ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena i poprawa planu treningowego

Następny temat

Podciąganie

WHEY premium