SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantle, czy warto takie ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 711
Witam.
Które z tych hantli, były by lepszym wyborem ?
http://allegro.pl/hantle-bitumiczne-2x15kg-zestaw-30kg-trex-1wr-i6427939919.html
http://allegro.pl/hantle-regulowane-2x15kg-sapphire-gratis-1mt-i6632282462.html
Widziałem tutaj, że dużo jest negatywnych opinii o tych bitumicznych hantlach i że żeliwne są dużo lepsze, ale chciał bym kupić jak najszybciej hantle, a na ten moment kwota max to te 85zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14655 Napisanych postów 53127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400412
Zdecydowanie bież żeliwo
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Bez znaczenia, w/w są takie same, bierz tańsze.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 711
To chyba wezmę te tańsze ,bo chciał bym jak najszybciej zacząć z hantlami i drążkiem, a jak bym miał kupić żeliwne to bym musiał trochę poczekać, bo nie mam tyle bo kupiłem dopiero co monitor.
Jak myślicie starczą mi takie bitumiczne jak na mój wiek ? Mam 15 lat od 2 miesięcy , wzrost 180 , waga 70 kg



Zmieniony przez - user5 w dniu 2018-01-25 12:43:27

Zmieniony przez - user5 w dniu 2018-01-25 12:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zależy jak silny jesteś, bo w tym wieku niektórzy mogą być silni sami w sobie i to by było dla nich za mało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 711
A jak bym potem jeszcze dokupił po 5 kg ,by było 20 kg na rękę ? Jeżeli chodzi o siłę to akurat z klasy jestem z tych najsilniejszych , i zbudowany też źle nie jestem, siłę mam też sam w sobie sporą, pewnie przez genetykę, mój tato też zawsze był silny. Koledzy często się dziwią że nie chodząc na siłkę mam tyle siły. Ale chyba po 20kg to sporo jak na mój wiek i powinno na trochę starczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz w pobliżu jakiś go sport itp sportowe mozesz sprawdzić sobie, lub weź zgrzewkęwody mineralnej 6x1.5 = 9 kg jak będziesz odczuwał taki ciężar

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 711
Ta zgrzewka wody 6x1.5 9kg przyznam że jakoś strasznie nie jest ciężkie. Ale tak 9 serii po np 11 powtórzeń wolnymi ruchami na biceps przykładowo,(bo triceps ,klatę nogi, barki oczywiście też chce tym robić), troszeczkę większy ciężar by był od tych 9 kg na hantli. Potem jeszcze bym dokupił pewnie o np 5 kg na każdą więcej. To myślę że na razie powinno chyba starczyć na jakiś czas ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Trudno powiedzieć, np mój brat o rok starszy zawsze był silnijeszy odemnie nawet jak miałem tyle samo lt co on wczesniej i tak nie byłem w stanie tego wziać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 711
Dobra dzięki za pomoc ,jednak przemyślałem to i zacznę chodzić na siłownię. Tylko nie wiem czy warto wybrać się do takiej mniejszej ale 3 km od domu ,lub do takiej większej i nowszej, ale 11 km od domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14655 Napisanych postów 53127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400412
Kwestia sprzętu jakim dysponują. Jeśli na tej mniejszej, bliżej jest podstawowy sprzęt to nie potrzebujesz jeździć daleko. Cudów na kiju i wodotrysków nie będziesz potrzebować
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aplikacja na siłownie

Wiecej