SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Halotestin i Turinabol warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak w temacie warto kupować takie egzotyki? Czego można się spodziewać, z tego co czytałem troche jak meta z tym, ze retencja mniejsza i lepsza waskularyzacja. Co troche odpycha to cena i to, ze środki w ogole nie używane w farmaceutyce medycznej przez to słabo przebadane, wobec tego może lepsze combo meta+wino, bądź prop+wino?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
z tym ryciem to jest tak ze ludize kupuje sobie takiego mdrola ktory kosi jak antek zarzucaja po 3tab co jest mega dawka bo mysla ze skoro jest na allegro to nie moze tak szkodzic a potem akcje ze bol brzucha ze ryje itp. a prawda jest taka ze do mdrola potrzebna jest bardzo mocna profilaktyka a wtedy mozna cykl przejsc bez problemów wiekszych. reszta srodkow jest mniej ryjaca jak epi, hdrol, estra 4,9. a kazdy reaguje inaczej na dany srodek jedne ma sidy inni nawet nie poczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
halotestin warto jak najbardziej orginal do dostania w mexyku i tu i tam jak sie popytasz to w polszcze tez bywa
sila 20 razy lepiej idzie jak po winie stawy bola ale z przeciazen a nie z wyschniecia
definicja niewiem bo zawsze wygladalem jak prosie i co bym nie robil to genetyki nie zmienie a glodzic sie nie bede
ale kilku znajomych z powodzeniem stosuje i lachony majtki im na brzuchach piora
tury nigdy nie bralem bo niemam dojsci ado orginalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
dobre PH tez maja takie zalety jak halo

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
lukeduke chyba sobie żartujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
zartem to jest wstawienie sobie jakiegos murzyna w avatarze i napisanie game gdzie podziales THE



Zmieniony przez - lukeduke w dniu 2010-08-09 16:26:06

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nie zmieniaj tematu oryginalne dobre halo to po antku i trenie jeden z najmocniejszych saa śmieszy mnie porównanie go do ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
fajne tylko ze takie rzeczy pisza naogol pozerzy co nigdy PH nie brali

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ja brałem i co ? pokaż mi ph na którym zrobisz 30 kg na ławie w 4-5 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
M-drol

A co brales ze taki sie czarny zrobiles

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nie chce mi się z tobą dyskutować nie masz argumentów to do widzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
mdrol buduje jeszcze mase miesniowa a halo z tego co wiem to nie jest zbytnio anabliczny a *****sko sile podnosi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bral albo slyszal ktos o tym HGH ??

Następny temat

nietypowy cykl na peptydach?

Wiecej