SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hale kryte w Krakowie, do tenisa ziemnego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam pytanie, czy ktos moglby podac mi namiary, to znaczy nazwe i adresy hal krytych do tenisa ziemnego, na terenie Krakowa. Bede bardzo wdzieczna. A moze ktos z was gra w tenisa i moze mi polecic dobra hale kryta?Czekam na wiadomosci! Agata

Agata

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Nie wiem czy jeszcze jest ale jedna była między rondem mogilskim a kotlarskim niedaleko sądów, a druga widziałem koło błoń w strone woli.
Nie znam niestety adresów dokładnych ani nazw...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
wsyzstkich chyba ogarnia szalenstwo australian open, bo normalnie tu o tenisie nie za czesto :)a tak w ogole gra ktos z was...?? ja owszem ale tylko w wakacje... jak jest cieplo, bo u mnie nie ma kortow krytych a na dworze jest tylko jeden na betonie no i jeden ziemny chyba, ale za niego trzeba placic i to drogo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
ja znam 7 krytych
1. Hala Olszy Krakow - na ulicy Siedleckiego, obok lodowiska - niestety tylko jeden kort, ale to jest budynek - nie balon
2. Hala Wawelu Krakow, przy Rakowieckiej, na przeciwko jednostki wojskowej
3. Na obiekcie sportowym Akademii Ekonomicznej (Rakowiecka 27, ale do obiektu sportowego najlpeiej dojsc od Lubomirskiego) - mozna tam miec 3 korty, nawierzchnia sztuczna - wszystko w budynku, najlepiej o szczegoly dopytac na miejscu
3. Balon przy powstancow Warszawy, kolo KSOS (Krakowski Szkolny Osrodek Sportowy) - to wlasnie miedzy Rondem Kotlarskim, a Mogilskim
4. Balon przy ul. Na Blonie, a wlasciwie na rogu ul. Na Blonie i al. Focha (2 korty pod balonem, nawierzchnia - sztuczna trawa)
5. Balon kolo Gory Borkowskiej - ul. Armi Krakow, za Carefour Zakopianka
6. Balon na ulicy Macientowicza.

nie wiem, czy KS. Nadwislan nie ma jakiegos swojego obiektu, niestety nie orientuje sie, gdzie on moglby byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17
Wiesz ja jestem zawodnikiem i chętnie Ci podam.
Tam gdzie niepamiętam adresu numer
1.Ul.Armi Krajowej 18 numer tel 268-21-10
2.Aleja Pokoju .korty ks Grzegórzeckiego numer 413-17-11
3.Na błoniach tam gdzie Zwierzyniecki.MMSPORT numer425-33-05
4.Wawel 613-49-86
5.Ul.Piastowska 637-43-03
6.korty na politechnice 628-36-20
7.Prądnik Czerwony 0691-621-442
8.Ul.Kasztelańska 427-33-37,417-33-11
9.Wieczysta 413-84-66
10.Ul Górnickiego 415-32-58
11.Gem Aleja Pokoju 430-40-82
12.Łopatkowice(koło Krakowa)264-94-88
13.Ul.Szuwarowa 262-76-46
Jeszcze by się coś znalazło ale myślę że znajdziesz coś dla siebie.
Pozdrawiam!!!

Harks tenisista

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ogólnorozwojowy do gry w PAINTBALL

Następny temat

Prosba o porade

WHEY premium