SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Haki asekuracyjne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 125
Witam,

mam ta ławeczke i chce dorobić do niej asekuracyjne haki, bolce, belki czy cos w tym stylu, obojetnie co aby tylko byla asekuraca zalezy mi tez zeby obylo sie bez spawania, poniewaz nie mam do tego warunków, ma ktos jakis pomysł ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Czasami w tańszych ławeczkach jest taki bolczyk poprowadzony przez stojak i na końcu bolczyk jest nagwintowany więc nalrecasz nakrętkę samokontrującą i tyle. Widzisz na foto dobrze?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 125
tak widze, ale czy nie lepszym pomysłem byłoby przymocowanie kątownika krzesełkowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tam gdzie masz napis marbo nawiercić otwory i wkąłdac pręt stalowy moze być też śruba z kątownikiem krzesełkowym, kątownik lekko do góry musi być wygięty aby się nie zsunęła sztanga, no i kolejna sprawa jaką ma tki katownik wytrzymałość w tym miejscu, by nie było tak że odłożysz a Ci się zsunie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 125
chyba rzeczywiscie pomsyl z bolcem bedzie najlepszym rozwiazaniem, nawierce otwor 1mm mniejszy od srednicy bolca i poprostu wbije mlotkiem i chyba powinno trzymac ?






Zmieniony przez - errorek707 w dniu 2018-06-24 12:24:48

Zmieniony przez - errorek707 w dniu 2018-06-24 12:25:10

Zmieniony przez - errorek707 w dniu 2018-06-24 12:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Powinno ale musi być na wylot przewiercenie profila w przedniej i tylniej ściance i dobrze jakby ta część z główką była na obciazeniu by się nie zsuwała sztanga.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 125
no oczywiscie, że na wylot i wlasnie planuje takiego bolca z glowka znalesc aby sie sztanga nie zsuwała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 125
ogólnie dzisiaj próbowalem to zrobic, ale sprawa ma się tak, że mam podwojny profil chodzi mi dokładnie o to że stojaki są wyciagane do góry jak i w dół, jak na tym zdjeciu, noi chyba pomysł z bolcem niestety odpada.


Zmieniony przez - errorek707 w dniu 2018-06-25 11:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ale kozacka ta ławka ze zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To byś musiał celować tak aby się zgadzały się z otworami i demontować je jakbyś chciał wysunąć stojak, więc kiepska sprawa, chcesz kilka takich zrobićczy po jednym asekuracyjnym na stronę ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 125
po jednym na stronie


Zmieniony przez - errorek707 w dniu 2018-06-25 14:36:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odszkodowanie

Następny temat

do expertow od sylwetki Arnolda -potrzebuje porady

WHEY premium