SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

H-drol a pierwsze objawy ginekomastii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1413
Witam,mam za sobą wiele cyklów kreatynowych,jako takiej diety się trzymam. mam za sobą małą przygode na Massdrolu który brałem ostatni raz pół roku temu,łyknąłem tylko 30 tabletek. Od tygodnia jade na H-drol'u 2 tabletki ed. profilaktyka jest na odpowiednim poziomie,Essientale Forte do kazdej tabletki + Vitamin Olimpu. Martwi Mnie tylko jedna rzecz,mianowicie od wczoraj lekko Mnie swędzą sutki,czy jest sens zakończyć cykl który nawet dobrze się nie rozkręcił? Na Massdrolu nie miałem żadnej takiej przygody,czy to samoistnie przejdzie? Prosze o rade :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1413
A jak można sprawdzić czy się ma Ginekomastie? kumpel Mi opowiadał że się masuje sutki,jeśli wyczuwa się jakieś grudki możliwe że jest już Gineko,prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Nolvadex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1413
A jak nie mam skąd załatwić Nolvadexu? Co poradzicie w takiej sytuacji? Czy jakbym w ogóle jakoś załatwił ten Nolvadex to musze przerwać cykl? czy H-drol + Nolvadex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
wrzuć b6 400mg ed i patrz czy działa
200mg rano 200mg wieczor

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1413
A jest samo b6 bez magnezu? czy zawsze z magnezem? Bo z tego co się orientuje B6 jest też w Vitamin Olimpu? Tylko pewnie w małych ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1413
A tak na marginesie jaką Witamine B6 byście polecili skoro nie mam Nolvadexu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
o ile sie orientuje to nolva jest na estrogenowa gino a duze dawki b6 na progesteronowe.
wiec jedni novla inni b6...
ale wiadomo ekspertem nie jestem,wiec moge sie mylic ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wpierw trzeba stwierdzić od czego jest gino a potem coś dopiero brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2537
Najlepiej szybko działaj żeby nie było za późno. Zapodaj wit b6 plus do tego jakieś ATD jako zamiennik nolwy(np. S.N.S. Inhibit E).
P.S. Może sobie wkręcasz albo komar cie ukąsił:) oby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po co i b6 i nolvę jak nie wiadomo od czego jest gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1875
ankiete wypełnij

Dla mnie nie ważne jest, że setki razy mi nie wyszło.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o profesjonalną pomoc

Następny temat

Ciśnienie 143/78 puls 85 przed kuracją !

WHEY premium