SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ dziwny wynik testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 636
1. WIEK:30
2. WAGA:95
3. WZROST: 195
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:
-udo:
-talia:100
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka lat aktualnie nie cwicze od 6 miesiecy
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:HTZ
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nigdy nie bylo cyklu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Witam zaczalem htz na omnadrenie, lekarz przepisal mi ampulke na 3-4 tyg, na poczatek wbilem pol ampulki zeby zobaczyc jaka reakcja i w sumie wszystko bylo ok, libido wzroslo samopoczucie ok wiec po tyg wbilem juz cala ampulke (w sumie 1.5 ampulki) i zaczely mnie bolec sutki wiec po 3 dniach od wbicia zrobilem badania o to wyniki
Testosteron 7570.0 norma od 262 do 1593.0
estradiol 26.3 norma <56
prolaktyna 16.5 norma 2.5 do 17
I teraz moje pytanie skad taki wysoki wynik testa, blad w labie? czy taki wynik jest mozliwy, dziwi mnie niskie estro przy takim testosteronie i skad te bole sutkow wziolem tabletke symexu i pol tab bromergonu i efekt jest taki ze samopoczucie dno, nie moge spac, a bol sutkow jak byl tak jest co radzicie? i pytanie gdbym chcial teraz zrobic doblok, to czy sam clomid wystraczy, oraz kiedy je zaczac? Dodam ze inikecja byla zrobiona prawidlowo (chyba) zrobilem strzal w udo igla 0.6x32 weszla prawie cala, bez bolu aspiracja pokazala babelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Jeśli chodzi o sam omnadren, czyli potocznie "omkę" to środek ów żłożony jest z czterech estrów testosteronu :

-Testosteron caprinicum 100 mg
-Testosteron propionicum 30 mg
-Testosteron phenylpropionicum 60 mg
-Testosteron isocapronicum 60 mg


Podczas stosowania omnadrenu możemy zabserwować między innymi : przyrost masy mięsniowej i siły, zwiększoną retencję wody (co można regulować wykonując badania i trzymając odpowiednią dietę), poprawioną regenerację, lepsze samopoczucie. Jednak zastosowałeś zbyt małą ilość tego środka, by mieć aż tak wygórowany poziom testosteronu. Możliwe, iż to błąd pomiarowy, zatem proponuje powtórzyć badanie. Natomiast ból sutków może świadczyć o lekkim zamieszaniu w gospodarce hormonalnej i wyższym poziomie estrogenów czy prolaktyny. Stąd można zastosować clomid jakiś czas po skończeniu cyklu (8-10dni).


Pozdrawiam

1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym powtorzyl badania i jezeli masz mozliwosc to w innwym labie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364381 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668971
Powtórz badanie na pewno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 636
sam testosteron czy cos jeszcze? co z ewentualnym odblokiem gdbym zdecydowal sie juz teraz obejdzie sie bez hcg?


Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 07:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 636
badania beda po 16 zrobilen lh fsh estradiol i testosteron prl nie robilem gdyz zaczolen brac bromergon czyli pewnie juz zbita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182458
To musi być błąd bo mi apteczna omka np 1 fiolka co 2 tyg nie starcza bo stężenie mocno mi leci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 636
mam wyniki estro nisko, pewnie z tad moj nastroj tylko dlaczego bola mnie suty? mam gino od lat i na wszelkie wahania tak reaguje.
testosteron 1073 norma od 262 do 1593
estro mniej niz 20 norma mniej niz 56
lh 0.697 norma 0.8 do 7.6
fsh 2.01 norma 0.7 do 11.1
i teraz pytanie do znawcow, chce porzucic narazie to htz, az znajde bardziej ogarnietego lekarza, jak soe odblokowac? kiedy nastapi jakies odbicie estro, symex wziolem w pon jedna tabletke na te suty, teraz juz wiem, ze byl to blad bo psycha siadla, a suty dalej bola.



Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 14:39:08

Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 14:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182458
A suty to mogą być też od wysokiej prolaktyny . Na estro to hcg najlepiej lub clomid .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 636
z tym gino tak mam od lat prolaktyne mialem kiedys zbita do zera i nic to nie dalo probowalem symexem i tamoxen tez nic myslalem ze to od niskiego testa poprostu ale teraz jest wysoki i jeszcze gorzej zastanawiam sie cxy to nie jest jakas miejscowa aromataza w samym sutku na ktora leki nie dzialaj progesteron badalem kilka razy jest ponizej normy koniec koncow mialem juz estro prl i orogesteron bardzo nisko a suty dalej puchly i piekly i tak sie dzieje cyklicznie co jakis czas ciagle myslalem ze to przez testosteron


Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 15:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
Reasumujac wbiles 1,5 amp omki?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 636
tak jest. wbilem pol ampulki na probe i samopoczucie sie poprawilo libido tez, ale zaczelo slabnac, wiec po tyg wbilem cala ampulki i znowu 3 dni libido z kosmosu i zaczela sie jazda z gino i samopoczucie zaczelo spadac. wiec dalem symex i to mnie dopiero zalatwilo, teraz to mam humor ze dramat. chce to teraz odblokowac gdyz moj lekarz nie ma o tym pojecia i wszystko leczyl by clomem mam 30 tab cloma moge miec wiecej 10tab tamoxa i moze uda mi sie zalatwic ovitrelle ale narazie to watpliwa sprawa jak to ugryzc od pierwszego strzala minelo 2tyg prawie od drugiego 5 dni

odblok chce zrobic tez dlatego ze byc moze przyczyna moich wszystkich problemow lezy w glowie i w ta strone tez sproboje uderzyc myslalem ze testosteron zalatwi sprawe ale wiecej z tym problemow niz korzysci pozatym pierw musze miec ogarnietego lekarza ktory to poprowadzi i bedzie dawal recepty




Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 15:41:26

Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 15:43:03

Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 15:46:34

Zmieniony przez - hTzb w dniu 2018-03-21 15:48:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie walic.

Następny temat

Wyniki badań a nowy cykl

WHEY premium